گاو صندوق طلافروشی فلزی

گاوصندوق طلافروشی فلزی

گاوصندوق طلافروشی فلزی این امکان را برای صاحبان طلا فراهم می کند نسبت به خرابی و یا صدمات فیزیکی ایمن باشد. مفدم مانکن گاوصندوق های فلزی خاص و با کیفیت خود را با بهترین قیمت ها در اختیار شما قرار می دهد تا به نسبت بودجه و خواست خود آن را انتخاب کنید.

جهت کسب مشاوره رایگان درباره دکوراسیون داخلی طلا فروشی با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

انواع گاوصندوق طلافروشی فلزی جواهرات

در حالی که هدف پشت هر گاوصندوق خانگی یکسان است، گاوصندوق ها طرح ها و مشخصات مختلفی دارند. برخی به گونه ای ساخته شده اند که کوچک و مخفی باشند، برخی می توانند در خانه و یا فروشگاه شما نصب شوند، و برخی دیگر به اندازه ای بزرگ هستند که برای جلوگیری از سرقت کل گاوصندوق به زمین بسته می شوند!

گاوصندوق های ایمن دارای مجموعه ای عالی از انواع قفل هستند، از قفل ترکیبی، قفل کلید، قفل دیجیتال با صفحه کلید الکترونیکی یا قفل بیومتریک که با اثر انگشت شما باز می شود. اینکه کدام گاوصندوق بهترین است و چه ویژگی هایی را شامل می شود، هم به مقدار اشیاء با ارزشی که باید نگهداری کنید و هم به میزان حفاظتی که نیاز دارید بستگی دارد. درست است که قیمتی دقیق برای گاوصندوق ها وجود ندارد اما شما باید به اندازه کل دارایی خود فکر کنید. به هر حال، اگر جواهرات شما به دلیل یک گاوصندوق ارزان یا معیوب به سرقت رفته باشد، چیزی بیش از قیمت آن گاوصندوق ارزان قیمت را از دست داده اید.

گاوصندوق طلافروشی فلزی

گاوصندوق های دیواری

در بسیاری از موارد امکان دارد شما تصمیم داشته باشید گاوصندوق خود را دور از دسترس و دور از چشم دیگران فرار دهید برای این کار می توانید از این دشته از گاوصندوق ها استفاده کنید چراکه به راحتی در کف زمین و یا پشت تابلو مخفی می شوند.. نصب این نوع گاوصندوق ها به سادگی یافتن فاصله بین گل میخ های فروشگاه و استفاده از دو لبه برای محکم کردن لبه های فلزی گاوصندوق است. این نوع گاوصندوق که معمولاً از فولاد سخت ساخته شده و به گل میخ ها پیچ می شود، برای سارقان بسیار دشوار است.

مقدار فضایی که برای نگهداری اشیاء قیمتی و جواهرات خود خواهید داشت به عمق گاوصندوق طلافروشی فلزی بستگی دارد. گاوصندوق ها معمولاً دارای تعدادی قفسه هستند که می توانید نصب کنید، اگرچه ممکن است نیاز به خرید آستر پارچه ای داشته باشید تا جواهرات و وسایل کلکسیونی خود را بدون خط و خش نگه دارید. زیبایی واقعی این گاوصندوق ها توانایی آنها برای قرار دادن در هر نقطه از خانه و یا محل کار شما است. کمد یک گزینه عالی برای پنهان کردن است. به خاطر داشته باشید که سارقان عادت دارند اتاق ‌خواب ‌ها و دفاتر کار را هدف قرار دهند، بنابراین وقتی مکان هایی را برای نصب در نظر می‌گیرید باید دقت داشته باشید افراد دیگر نتوانند به راحتی به آن دست پیدا کنند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره دکوراسیون طلابا کارشناسان ما در ارتباط باشید

گاوصندوق طلافروشی فلزی طبقه ای

به همین ترتیب، گاوصندوق های زمینی مستقیماً در کف خانه یا محل کار شما نصب می شوند و مکان مناسبی برای پنهان کردن اشیاء قیمتی ایجاد می کنند. این گاوصندوق‌ها را بهتر است در ساختارهای بتنی نصب کرد. تنها عامل محدود کننده واقعی برای گاوصندوق های کف، عمق کف تا سقف پایین، در صورت نصب در طبقه بالاتر، یا عمق بتن در زیر نصب است. آنها همچنین می توانند برای ذخیره و حذف اقلام به طور منظم کمی مشکل باشند. درهای گاوصندوق کف باید فضای کافی برای باز شدن داشته باشند و در نتیجه پوشاندن و دسترسی سریع به آنها دشوارتر شود.

اگر جواهراتی دارید که برای مدت طولانی نیاز به محافظت دارند، گاوصندوق طلافروشی فلزی کف گزینه بسیار خوبی است، به خصوص اگر در قسمت پایینی خانه شما، مانند زیرزمین خنک و خشک تعبیه شده باشد. اکثر آنها برای محافظت بیشتر دارای یک کف فرش شده هستند. اما توجه داشته باشید که تعداد کمی از گاوصندوق ها ضد آب هستند. در صورت وقوع سیل، گاوصندوق های کف و محتویات آنها در معرض آسیب هستند.

جعبه های قفل

گاوصندوق های کوچک یا جعبه های قفلی، شاید رایج ترین شکل گاوصندوق خانگی باشند. جعبه‌های قفل و گاوصندوق طلافروشی فلزی کوچک که به راحتی در کمد، زیر تخت‌ها یا حتی در کشوهای زیر ویترین پنهان می‌شوند، گزینه ای عالی برای محافظت از، جواهرات و سایر اشیاء قیمتی هستند که توسط سارقان به سرقت می روند. اگر مجموعه کوچکی از جواهرات دارید، این یک راه بسیار قابل دسترس برای نگهداری آن ها در زیر ویترین است. گاوصندوق های کوچک نیز از وسایل شما با مقاومت اولیه در برابر آتش و آب محافظت می کنند.

بزرگترین نقطه ضعف قفل باکس ها قابلیت حمل آن ها است. اگر یک سارق به طور تصادفی به یکی از آنها برخورد کرد که به نحوی به کف یا گای دیگری متصل نیست، می توانند به سادگی و کل گاوصندوق فرار کنند به جای اینکه زمان بگذارند تا آن را باز کنند. اگر می توان گاوصندوق را پنهان کرد، باید از جعبه قفلی استفاده کرد تا وسایل با ارزشی مانند جواهرات قدیمی و گران قیمت را از اعضای خانواده، به ویژه بچه ها دور نگه داشت. ما معمولاً این نوع گاوصندوق ها را برای محافظت از جواهرات گران قیمت و اقلام با ارزش توصیه نمی کنیم، اما آنها یک گزینه اساسی و ارزان برای انتخاب در هنگام جستجوی گاوصندوق هستند. در واقع، اگر باهوش هستید و مقداری پول نقد برای خرید آن دارید، یک جعبه قفل یا گاوصندوق کوچک می تواند به عنوان طعمه ای برای گاوصندوق واقعی شما استفاده شود!

گاوصندوق طلافروشی فلزی جواهرات بزرگ و نصب آن ها

گاوصندوقی را تصور کنید که آنقدر سنگین و محکم باشد که هیچ سارقی نتواند آن را بشکند، حتی با ابزارهایی مانند پتک. گاوصندوق های بزرگ حداکثر امنیت را برای مجموعه های بزرگ جواهرات لوکس و اقلام حیاتی مانند اسناد مهم و پول نقد نشان می دهد. گاوصندوق های تخصصی که به طور خاص برای جواهرات ساخته شده اند، به تنهایی زیبایی قابل مشاهده هستند و اگر این گاوصندوق ها را انتخاب کنید، یک سرمایه گذاری عالی است. ما این گاوصندوق ها برای ایمنب زیادی که ایجاد می کنند به شما توصیه می شود. با این حال، هنگام تحقیق در مورد شرکتی که از آن خرید می کنید، باید دقت زیادی کرد، زیرا کیفیت و ایمنی در شرکت های مختلف می تواند متفاوت باشد.

گاوصندوق های فلزی و سخت ظرافت ندارند اما به خوبی می توانند از اشیا و جواهرات گران قیمت شما حفاظت کنند. این گاوصندوق ها را می توان پیچ کرد تا اطمینان حاصل شود که نمی توانند واژگون شوند. ساده ترین راه برای سارقان برای ورود به گاوصندوق این است که سخت ترین اهرم را مورد استفاده قرار دهند. حتی درهای گاوصندوق ممتاز را نیز می‌توان کاملاً باز کرد، اگر اجازه داده شود به این روش باز شوند.برای حفاظت بیشتر می توانید حتی می‌توانید گاوصندوق خود را در گوشه‌ای قرار دهید و لبه گاوصندوق را روی دیوار قرار دهید، زیرا لولاهای درب معمولاً قوی‌ترین بخش درب گاوصندوق هستند. ممکن است بسته به موقعیت مکانی، دسترسی به گاوصندوق را کمی سخت کند، اما هیچ کسی شانس ورود به آن را نخواهد داشت.

یکی از بهترین تولیدکنندگان گاوصندوق طلافروشی فلزی بزرگ و قدرتمند مقدم مانکن است. با تکنولوژی قفل ثبت شده و ضمانت مادام العمر، محصولات ما برخی از با کیفیت ترین گاوصندوق ها در صنعت هستند به علاوه دارای رتبه بندی ضد حریق و انعطاف پذیری فوق العاده در برابر ورود اجباری، گاوصندوق های بهتری برای نگهداری و محافظت از جواهرات با ارزش و اشیاء قیمتی خود نخواهید یافت.

گاو صندوق طلافروشی فلزی

لوازم جانبی ایمنی گاوصندوق طلافروشی فلزی

گاوصندوق بدون لوازم جانبی فقط یک جعبه فولادی بزرگ است! وقتی نوبت به حفاظت از جواهرات لوکس می رسد، برای نگهداری و محافظت از با ارزش ترین گنجینه های خود شایسته بهترین ها هستید. اینها تنها تعدادی از لوازم جانبی هستند که ممکن است در داخل گاوصندوق جواهرات بیابید، و گزینه هایی هستند که می توانید برای خود خریداری کنید تا فضای ذخیره سازی خود را سفارشی کنید.

کشوهای جواهرات با روکش پارچه:

با محافظت از پارچه (و شاید حتی بخش های جداگانه برای تکه های جواهرات)، دیگر نگران خط و خش روی فلزات گرانبها یا وسایل کلکسیونی ساخته شده از چوب، سرامیک یا پلاستیک نخواهید بود.

قفسه بندی اضافی:

یک یا دو قفسه علاوه بر قفسه هایی که از قبل نصب شده اند می تواند به شما در شخصی سازی گاوصندوق کمک کند.

جعبه جواهرات:

جعبه جواهرات داخل گاوصندوق ممکن است اضافی به نظر برسد، اما برخی از جعبه های جواهرات به تنهایی ارزشمند هستند و می توانند یک مخزن ساده برای اقلام کوچک جواهرات مانند گوشواره یا دکمه سرآستین ارائه دهند.

نورپردازی داخلی:

اگر داخل آن را نمی بینید استفاده از گاوصندوق فایده ای ندارد! با چراغ های LED با باتری، می توانید مجموعه جواهرات خود را به وضوح ببینید و آنچه را که نیاز دارید پیدا کنید. برخی از گاوصندوق های جواهرات دارای نورپردازی داخلی از پیش نصب شده هستند.

سیستم هشدار درب ایمن:

با دزدگیرهای درب که می توانید در فروشگاه های مختلف پیدا کنید، این آلارم ها با یک صدا یا هشدار تلفنی به شما هشدار می دهند که شخصی به گاوصندوق شما دسترسی پیدا کرده است. این آلارم ها با استفاده از آهنرباهای داخل دو دستگاه، یکی به لبه در و دیگری متصل به خود درب کار می کنند. هنگامی که آهنربا جدا می شود، زنگ هشدار فعال می شود. این بدان معنی است که هنگام باز کردن یا باز کردن اجباری صدا می دهد.

ویژگی های ضروری یک گاوصندوق طلافروشی فلزی سخت

هنگام انتخاب گاوصندوق، مشخصات خاصی وجود دارد که باید به دنبال آن ها باشید. فقط به این دلیل که یک گاوصندوق فانتزی به نظر می رسد به این معنی نیست که برای آتش، آب و ورود اجباری رتبه بندی شده است. در اینجا چیزی است که باید در گاوصندوق های بزرگ و کوچک به دنبال آن باشید.

فولاد جامد و ساخت و ساز بادوام

این روزها همه گاوصندوق ها از درها تا دیوارها از فولاد سخت اما انعطاف پذیر ساخته شده اند. دلیل فولاد نرم انعطاف‌پذیری است: یک سطح فلزی جامد می‌تواند با نیروی شوک کافی ترک بخورد، اما فولاد انعطاف‌پذیری که می‌تواند تغییر شکل بدهد و اصلاح شود، در واقع به جلوگیری از نیروی خراش کمک ‌کند. اما فولاد تنها لایه امنیتی نیست. دیوارهای ایمن در واقع تعدادی از مواد مختلف هستند که هر لایه قادر است از آسیب های متفاوتی جلوگیری کند. اول لایه بیرونی فلزی است و به دنبال آن یک لایه سرامیکی در زیر آن قرار دارد که به کاهش آسیب حرارتی کمک می کند. سپس، بسته به کیفیت گاوصندوق، ممکن است درب با ماده ای به نام درزگیر درب فعال شده با حرارت پالوسول پوشانده شود. این درزگیر تحت حرارت زیاد منبسط می شود تا تمام گوشه های درب گاوصندوق را پر کند تا از ورود آتش و دود به داخل گاوصندوق جلوگیری کند.

مشخصات گاوصندوق ضد حریق

ممکن است فکر نکنید که محافظت در برابر آتش برای جواهرات ارزشمند مهم است. اما یک جواهر، به ویژه جواهراتی مانند اوپال و مروارید، می تواند تحت حرارت ترک بخورد. جستجوی گاوصندوق های دارای رتبه UL یا گاوصندوق هایی که مطابق با استانداردهای بالای صنعت ساخته شده اند، مکان خوبی برای شروع است، گاوصندوق های دارای رتبه UL نیز می توانند در حفاظت در برابر آتش متفاوت باشند. برای مثال، گاوصندوق UL 350 یک ساعته، گاوصندوقی است که می تواند دمای شدید تا 1700 درجه فارنهایت را بدون تجاوز از دمای داخلی تا 350 درجه فارنهایت به مدت یک ساعت تحمل کند. گاوصندوق ها در زمان های مختلف در برابر آتش سوزی از نیم ساعت تا سه ساعت عرضه می شوند.

مقاومت گاوصندوق طلافروشی فلزی در برابر آب

اکثر گاوصندوق ها در برابر آب مقاوم نیستند، مگر این که به طور اختصاصی برای این منظور ساخته شده باشند. گاوصندوق هایی که دارای عایق رطوبتی کامل هستند معمولاً جعبه های قفلی و گاوصندوق های کوچک هستند. روش ساخت در گاوصندوق های بزرگ و گاوصندوق های کفی از آب بندی کامل جلوگیری می کند. با افزایش گرمای آتش سوزی در خانه، فشار هوای داخل گاوصندوق افزایش می یابد تا جایی که گاوصندوق به بمب تبدیل می شود. ناگفته نماند که این برای نگهداری اشیاء با ارزش مانند ارث و جواهرات مطلوب نیست.

بیمه طلا و جواهر

در نهایت، می‌خواهیم آخرین لایه دفاعی برای ارزش جواهرات شما را مورد بحث قرار دهیم: بیمه. دزدیده شدن جواهرات شما آخرین چیزی است که می خواهید، اما اگر چنین باشد، ممکن است با این اطمینان پولی که ضرر را جبران خواهید کرد، از آنها محافظت می شود. در حالی که اثبات قیمت اشیاء با ارزش شما بدون رسید دشوار است، ایجاد یک لیست تخمینی و جزئی از جواهرات خود که با شرکت بیمه شما تأیید شده است بهترین راه برای ادامه کار است.

کدام بیمه بهتر است

بیمه جواهرات مقرون به صرفه تر از آن چیزی است که فکر می کنید. نرخ بسته به شرکت و ارزش قطعه شما یک تا دو درصد است. اگر یک حلقه نامزدی دارید که قیمت آن 7000 دلار است، برای یک سال بیمه کردن آن فقط 70 دلار هزینه خواهید کرد. بنابراین حتی اگر تنها یک حلقه دارید بهتر است آن را بیمه کنید.

گاوصندوق طلافروشی فلزی مقدم مانکن با توجه به نیاز شما مورد بررسی قرار می‌گیرد.

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *