نمای ویترین طلافروشی

نمای ویترین طلا فروشی

نمای ویترین طلا فروشی یک تعریف کلی دارد که لاعث جذب مشتری می گردد اما تعریف اصلی آن به نشان دادن جواهرات بر می گردد. در واقع هنر شما جایی مشخص می شود که بتوانید به خوبی اقلام موردنظر را به نمایش بگذارید. برای سفارش انواع ویترین طلا با ما در ارتباط باشید.

جهت کسب مشاوره رایگان درباره دکوراسیون داخلی طلا فروشی با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

گردنبندها و دستبندها به خودی خود برای چشم ها لذت بخش هستند، چرا آنها را با نمایش جواهرات زیبا درخشان تر نمی کنید؟

نمای-ویترین-طلا-فروشی

تاثیر نمای ویترین طلا فروشی

طبق تصور جمعی، فروش جواهرات آسان است. آنها در حال حاضر زیبا هستند، بنابراین نمایش آنها در ویترین کافی است! اما این تصور کاملاً نادرست است.

جواهرات، به عنوان کالاهای لوکس و نه محصولات ضروری، به ویژه در هنگام سالگردها و سایر رویدادهای تکراری مورد نیاز هستند. به طور خلاصه، اشیاء گرانبها به کمی انگیزه برای فروش نیاز دارند، مانند نمایش جواهرات، که آنها را حتی بیشتر خاص می کند. همانطور که یک جفت چشم زیبا را فقط می توان با یک آرایش درخشان برجسته کرد، بنابراین جواهرات شما فقط با پایه های نمایش جواهرات مقدم مانکن ارزشمندتر می شوند. نمایش جواهرات، در واقع، با هدف جان بخشیدن به محصولات گرانبهای شما و تبدیل فروشگاه شما به یک جواهر واقعی است

انتخاب هر پایه ای برای نور بخشیدن به جواهرات شما و نمای ویترین طلا فروشی کافی نیست، باید از ویترینهایی استفاده کنید که علاوه بر تقویت جواهرات، به دنبال برجسته کردن شخصیت آنها باشند. اما برای راه اندازی ویترین کارآمد، مطالعه یک استراتژی بصری ضروری است که هیچ چیز را به شانس واگذار نکند.

نمای ویترین طلا فروشی شما چه می گوید

هر جواهرات حداقل یک نقطه قوت دارد که آن را در نمای کلی تجاری منحصر به فرد می کند.

شما نمب توانید هدفتان را برای یک تکه جواهر به صورت جمعی دسته بندی کنید. بهتر است هدفی را برای ضربه زدن با محصولات خود انتخاب کنید و فقط روی آن تمرکز کنید، بدون هدر دادن انرژی خودتان. غرفه های جواهرات می توانند کارت ویزیت یک فروشگاه باشند، زیرا نشان دهنده اولین رویکرد مشتری با جواهرات شما هستند. به طور خلاصه، ویترینی که هوشمندانه آماده شده می تواند تفاوت ایجاد کند و بازدیدهای بالقوه را افزایش دهد. از این رو نمای ویترین طلا فروشی اهمیت بالایی دارد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره دکوراسیون طلابا کارشناسان ما در ارتباط باشید

کسی که جواهرات می‌خرد، به رفتن به فروشگاه رضایت نمی دهد، بلکه به غوطه ور شدن در دنیایی جادویی می ‌پردازد: به همین دلیل است که نمایشگاه جواهرات باید داستانی عالی را روایت کند. نمایش جواهرات نه تنها باید محصولات را نشان دهد، بلکه باید تخیل یک مشتری بالقوه را تحریک کند.

نکات کوچک در مورد نحوه تهبه ویترین طلافروشی

 بررسی دقیق نور در نمای ویترین طلا فروشی

جواهرات به نور مناسب نیاز دارند تا در چشم کسانی که آنها را تماشا می کنند بدرخشند. قرار دادن نورافکن در هر اینچ از ویترین ضروری نیست. گوشواره ها باید بدرخشند و به همراه آن چشم عای بیننده از شوق بدرخشد.

در اینجا چند پیشنهاد وجود دارد:

• سعی کنید چراغ ها بین آنها همپوشانی نداشته باشند، زیرا آنها باید “تمیز” باقی بمانند.

• ایجاد حداکثر روشنایی در محصولات شاخص.

• از نورهای روشن استفاده کنید تا درخشندگی جواهرات به وضوح نمایان شود.

• نور را به سمت پایین هدایت نکنید، زیرا سایه های مزاحم ایجاد می شود.

نه کمیت، بلکه کیفیت

در نمای ویترین طلا فروشی باید کیفیت را در درجه اول بولد کنید.

ویترین جواهرات را با تمام محصولاتی که در فروشگاه خود دارید پر نکنید. فقط باید ایده هایی در مورد آنچه جواهرات شما ارائه می دهد ارائه دهید. حجیم کردن همه نوع محصولات، در واقع، منظره را ناخوشایند می کند‌ به یاد داشته باشید که ویترین یک کاتالوگ محصول نیست.

نمای ویترین طلافروشی

برای نمای ویترین طلا فروشی رنگ ها را مطابقت دهید

خوش سلیقگی همیشه سودمند است و ترکیب صحیح رنگ ها قطعا از این قاعده مستثنی نیست. بنابراین، نه تنها ایجاد هارمونی رنگی، بلکه بازتاب سبک فروشگاه برای حفظ انسجام خاصی بین ویترین و جواهرات ضروری است.

رنگ ها مهم هستند زیرا در سطح ناخودآگاه عمل می کنند و احساسات و عواطف را در کسانی که آنها را مشاهده می کنند برمی انگیزند، آنها را دست کم نگیرید.

مراقب چیدمان آن باشید

هنگامی که محصولات را روی غرفه های جواهرات سازماندهی می کنید، باید روی نقطه کانونی تمرکز کنید تا جواهرات شاخص خود را در آن قرار دهید. نقطه کانونی در ارتفاع حدود 1.5 متر مرکزی است. سپس، چشم تمایل دارد که ابتدا به سمت راست نقطه کانونی و سپس به سمت چپ آن حرکت کند. با دانستن این موضوع، می توانید چیدمان جواهرات را تنظیم کنید. نمای ویترین طلا فروشی در فروش تاثیر بسزایی دارد.

با نمای ویترین طلا فروشی جادو کنید

در طول یک سال، مناسبت ها و جشن های زیادی برگزار می شود که می توان از آنها برای ایجاد فضایی خاص و جادویی بهره برد. طرح باید حداقل 14 روز زودتر از رویداد مطالعه شود. ایجاد یک برنامه به شما کمک می کند تا همه چیز را سازماندهی کنید.

بهتر است ویترین را حداقل یک بار در ماه تعویض کنید تا از این خطر که مشتریانی که هر روز را جلوی فروشگاه شما می گذرانند خسته شوند، در امان بمانید.

با توجه به مطالب فوق اطلاعاتی در مورد نمای ویترین طلا فروشی به دست آوردید که پیاده کردن هر یک از آن ها به افزایش مشتری شما کمک خواهد کرد. اگر برای ساختن ویترینی جذاب به مشاوره نیاز دارید با متخصصان مقدم مانکن در ارتباط باشید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *