10 مدل دکوراسیون داخلی جواهر ‌فروشی

10 مدل دکوراسیون داخلی جواهر ‌فروشی

در این متن 10 مدل دکوراسیون داخلی جواهر ‌فروشی را مورد بررسی و معرفی قرار می دهیم . همانطور که می دانید مهم‌ترین و موثر ترین راه برای جذب خریدار داشتن ویترین و دکوراسیون جذاب برای مشتریان است . با کمی دقت و داشتن اطلاعات کافی می‌توانید در این امر موفق باشید .

طلا و جواهر چون جزء نیاز های ضروری و همیشگی نیست پس برای جذب نظر عابران باید محیطی جذاب و در عین حال شیک ایجاد کرد تا بتواند آنان را به خرید تشویق کرد .  به همین خاطر نیز توجه به ویترین جواهر و طلا بسیار مهم است. بیشتر خریداران این محصولات بانوان هستند پس باید بتوان توجه این قشر را به واحد تجاری خود جلب کنید .

 

 

جهت کسب مشاوره رایگان درباره دکوراسیون داخلی طلا فروشی با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

انواع دکوراسیون جواهر فروشی

انتخاب نوع دکوراسیون طلافروشی علاوه بر سلیقه ی فرد به عوامل دیگری مانند مکان واحد تجاری ، نوع جواهرات ، متراژ مغازه و از همه مهمتر میزان بودجه در نظر گرفته شده برای این امر بستگی دارد و گاهی این مدل ها با هم ادغام می شوند . حال با انواع دکوراسیون آشنا می شویم ؛

 

  1. استفاده از نور زیاد و لوسترهای شیک

 

برای جلوه ی بیشتر طلا و جواهرات باید حتما از نور استفاده شود در هر 10 مدل دکوراسیون داخلی جواهر ‌فروشی که معرفی خواهد شد نور موثرترین موئلفه در افزایش جلوه و درخشندگی محصولات خواهد بود . در این مدل دکوراسیون از نور بیشترین استفاده خواهد شد .

در این مدل دکوراسیون داخلی با استفاده از لوستر های شیک و لوکس علاوه بر افزایش درخشندگی طلا‌ها ، فضای داخلی واحد را نیز شیک کرده و حس خوبی به مشتریان می‌دهد . طلا و جواهر یکی از محصولات لوکس و تجملاتی است بنابراین تهیه ی آن از مکانی لوکس نیز دور از انتظار نیست .

 

  1. استفاده از مبلمان راحت و لوکس

 

دومین مدل از 10 مدل دکوراسیون داخلی جواهر ‌فروشی مبلمان راحت است . در هنگام خرید ممکن است خود فرد و یا همراهان او به دلیل شلوغی خیابان و یا بازار خسته باشند ، شما می‌توانید با استفاده از مبل های راحت و شیک علاوه بر از بین‌بردن حس خستگی در آن‌ها حس ارزشمند بودن نیز ایجاد کنید .

هنگامی که خریدار به واحد شما می آید علاوه بر حس آرامش می‌تواند با خیالی راحت بر روی صندلی و یا مبلمان نشسته و به طور کامل به توضیحات گوش فرا دهد . شما باید این حس را در خریداران خود ایجاد کنید که شما عجله ای در فروش محصولات خود ندارید و وجود آن‌ها برای شما ارزشمند است .

خریداران در این مدل از 10 مدل دکوراسیون داخلی جواهر ‌فروشی ، می توانند در محیطی آرام و لذت بخش علاوه بر محصول مورد نظرشان با آرامش به محصولات دیگر نیز توجه کرده و شاید محصولات دیگری نیز انتخاب کنند . شما می‌توانید حتی نظر همراهان خریدار را نیز به محصولات خود جلب کنید .

 

  1. دکوراسیونی از آینه وشیشه

 

آینه باعث افزایش زیبایی محصولات داخل واحد تجاری می‌شود . جواهرات محصولاتی هستند که خریدار دوست دارد جلوه ی آن را هنگام استفاده شدن ببیند و آینه بهترین وسیله برای نشان دادن این جلوه ی زیبایی به خریداران آن است .

همانطور که گفته شد نور در درخشندگی و زیبایی طلا و جواهر بسیار اهمیت دارد . در این مدل دکوراسیون از 10 مدل دکوراسیون داخلی جواهر ‌فروشی می‌توان بیان کرد که با استفاده از آینه و شیشه می‌توانید این درخشندگی را چندین برابر کنید .

شیشه ها با شفافیت خود باعث لوکس تر شدن محیط می‌شوند و شما می‌توانید با کنار هم قرار دادن آن‌ها محیطی شیک و در حین حال آرام را برای خریداران خود ایجاد کنید . مقدم مانکن می‌تواند شما را در استفاده ی درست از این موئلفه ها یاری کند .

مقاله پیشنهادی: مانکن طلا و جواهرات

 

 

 

  1. استفاده از پارتیشن ‌بندی منظم

 

وجود نظم در هر مکانی بسیار جالب و جذاب است . نظم در واحد‌های تجاری علاوه بر کمک به فروشنده به خریداران نیز کمک می کند با دقت بیشتری به محصول مورد نظرشان توجه کنند . در طلا به دلیل هم رنگ بودن محصولات احتمال تشخیص اشتباه در محصولات وجود دارد .

در هر 10 مدل دکوراسیون داخلی جواهر ‌فروشی با پارتیشن‌بندی مناسب می‌توان محصولات مرتبط را در کنار هم قرار داد و خریداران را در انتخاب محصول کمک کرد تا خریدار مجبور نباشد برای یافتن محصول مورد نظرش به تمام محصولات داخل واحد توجه کند .

 

  1. استفاده از تابلو

 

با استفاده از تابلو های متناسب با فضای مغازه و یا محصولات داخل واحد می‌توانید فضایی متنوع و زیبا برای خود و خریداران ایجاد کنید و محیط را از یکنواختی و یک رنگ بودن خارج کنید . در استفاده از تابلو ها دقت کنید که تضاد زیاد و رنگ‌های تند بسیار علاوه بر نامتناسب بودن باعث حواس پرتی خریدار می‌شود .

در میان 10 مدل دکوراسیون داخلی جواهر ‌فروشی این مدل بهترین مدل دکوراسیون داخلی برای استفاده از سلیقه و علایق خودتان است ، در این مدل فقط باید به متناسب بودن تابلو‌های هنری با فضای واحد تجاری مورد نظرتان دقت کنید .

 

  1. استفاده از گیاهان طبیعی

 

همیشه وجود گیاهان و گل‌های طبیعی در محیط ‌های تجاری باعث حس زندگی و شادابی در فروشنده و خریدار می‌شود . گیاهان طبیعی به دلیل ایجاد حس آرامش در تمام 10 مدل دکوراسیون داخلی جواهر ‌فروشی این مقاله ، یکی از بهترین اجزا مورد استفاده در طراحی دکوراسیون داخلی در هر محیط تجاری و مسکونی است .

 

 

 

  1. دکوراسیون مدرن

 

استفاده از طراحی مدرن یکی از خاص‌ترین مدل‌ها در 10 مدل دکوراسیون داخلی جواهر ‌فروشی مورد بررسی است ‌. در دکوراسیون مدرن می‌توان از متریال‌ها و اشکال مختلف برای پارتیشن‌بندی استفاده کرد . در این مدل علاوه بر خاص بودن ، تنوع بسیاری نیز می‌توان ایجاد کرد .

گاهی مدرن بودن مستلزم داشتن روحیه ریسک‌پذیری نیز است زیرا در این مدل علاوه بر استفاده از طرح‌های رایج ، از طرح‌های ابداعی نیز استفاده می‌شود که ایجاد این طرح‌های ابداعی و استفاده از آن‌ها خود ممکن است باعث موفقیت عالی و یا شکست شود ‌.

 

  1. استفاده از رنگ‌های متداول

 

رنگ‌های خنثی و گرم در بیشتر جلوه داده شدن زیبایی محصولات طلا فروشی موثر است و حس ارزشمند بودن را به محصولات می‌دهد . در تمام 10 مدل دکوراسیون داخلی جواهر ‌فروشی معرفی شده دراین متن استفاده از این رنگ‌ها مناسب مهم است .

استفاده از رنگ‌های متمایز ممکن است خریدار و یا عابران را در تشخیص محصولات شما به اشتباه بی اندازد . همانند لباس های کادر درمانی که برای همه ی افراد قابل تشخیص است رنگ‌های به کار رفته در طلا فروشی نیز در ذهن ها نقش بسته است و تغییر در آن امری بسیار ریسک‌پذیر است .

 

  1. دکوراسیون سلطنتی

 

این مدل دکوراسیون یکی از لوکس ترین مدل‌ها در میان 10 مدل دکوراسیون داخلی جواهر ‌فروشی مورد بحث است . در این مدل سعی شده جواهرات بر روی مانکن و یا مخمل های براق با رنگ‌های قرمز ، سبز و یا بنفش قرار بگیرند و در داخل ویترین های شیشه‌ای واقع شده در مرکز واحد تجاری قرار گیرند .

در این مدل مغازه مانند موزه‌ای از زیبا ترین جواهرات دکور می‌شود و به خریدار حس ورود به موزه ی جواهرات را می‌دهد . این مدل دکوراسیون برای واحد‌های بزرگ و شیک که در برج‌ها و یا مراکز تجاری لوکس قرار گرفته‌اند بسیار مناسب است .

 

 

 

10 . دکوراسیون هنری

 

این مدل دکوراسیون مانند دکوراسیون مدرن ، یکی از خاص‌ترین مدل‌های دکوراسیون‌ها است . در این سبک سعی می‌شود با توجه به جنبه‌ی هنری در دکوراسیون ، طراحی خاص و منحصر به فردی در محیط داخل واحد تجاری ایجاد شود .

این مدل در میان 10 مدل دکوراسیون داخلی جواهر ‌فروشی یکی از پر ریسک ترین طراحی های دکوراسیون داخلی است و باید از طراحان ماهر و با تجربه در این زمینه استفاده کرد تا ریسک استفاده از این مدل را به حداقل رساند . شاید اين مدل دارای ریسک باشد اما احتمال موفقیت در این سبک بسیار زیاد است .

در این طراحی ممکن است علاوه بر رنگ‌های معمول برای طلا فروشی ها از رنگ‌های دیگر نیز استفاده شود اما این رنگ‌ها را با توجه به محصولات داخل ویترین ها انتخاب می‌کنند . در این مدل علاوه بر رنگ ، طرح و متریال‌های استفاده شده در ویترین های داخلی نیز ممکن است متفاوت باشد .

 

در استفاده از هر یک از این 10 مدل دکوراسیون داخلی جواهر ‌فروشی باید از طراحان با تجربه استفاده کرد تا بتوان با توجه به محیط موجود بهترین سبک را به کار برد . متراژ و نوع ساخت واحد تجاری در انتخاب طرح دکوراسیون برای آن واحد بسیار مهم است .

مقدم مانکن با داشتن سال‌ها تجربه و برخورداری از کارشناسان ماهر در زمینه‌ی طراحی داخلی واحد‌های طلا می‌تواند شما را در داشتن بهترین و مناسب ترین دکوراسیون داخلی یاری کند . پیشنهاد می‌شود قبل از اقدام به ساخت دکوراسیون داخلی حتما با کارشناسان مجرب مشورت کنید .

 

 

 

قیمت دکوراسیون داخلی

برای دکوراسیون داخلی مکان‌های تجاری نمی‌توان به صورت مشخص قیمت مشخصی بیان کرد . 10 مدل دکوراسیون داخلی جواهر ‌فروشی معرفی شده هر کدام با توجه به سبک خاص خود دارای متغیرهای متفاوتی هستند و در هر کدام می‌توان از متریال‌های مختلفی استفاده کرد .

شما می‌توانید برای آگاهی از قیمت دقیق و یا تقریبی مدل مورد نظرتان با کارشناسان مجموعه مقدم مانکن تماس گرفته و علاوه بر آگاهی از قیمت در مورد سبک مناسب برای واحد تجاری خود از این کارشناسان مشاوره بگیرید . مقدم مانکن سعی دارد بهترین طراحی دکوراسیون داخلی را با به صرفه ترین هزینه در اختیار شما قرار دهد .

 

سخن آخر

برای داشتن کسب و کار موفق در هر حوزه ی تجاری باید بتوان نظر مشتریان را به محصولات خود جلب کنید . 10 مدل دکوراسیون داخلی جواهر ‌فروشی بیان شده در متن را به صورت مختصر بررسی و معرفی کردیم تا بتوانیم شما را در انتخابی درست یاری کنیم .

با آگاهی از مدل‌های موجود می‌توانید انتخاب مناسبی برای دکوراسیون داخلی واحد تجاری خود داشته باشید . برای کسب اطلاعات کامل تر می‌توانید با مشاوران و کارشناسان مجموعه مقدم مانکن تماس گیرید تا شما را در انتخاب بهترین دکوراسیون یاری کنند .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × چهار =