گاوصندوق ضد آب

گاوصندوق ضد آب

گاوصندوق ضد آب از جمله گزینه هایی ست که به شما در حفظ دارایی کمک می کند. مقدم مانکی از بزندهای معتبری است که در زمینه طراحی و ساخت گاوصندوق های لوکس برای مشتریان برجسته خود فعالیت دارد. در طول این مدت، این شرکت با در نظر گرفتن محصول خود به عنوان یک سیستم خاص مطرح کرده است و خود را از رقبا متمایز کرده است.

جهت کسب مشاوره رایگان درباره دکوراسیون داخلی طلا فروشی با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

علاوه بر گاوصندوق هایی که در این مطلب بیان می شود انواع دیگری از گاوصندوق های طلافروشی را می توانید در فروشگاه مقدم مانکن مشاهده نمایید.

در صورتی که به بک وبترین جذاب به همراه متعلقات آن نیاز دارید به شما پیشنهاد می شود با مشاوران مقدم مانکن در ارتباط باشید.

گاوصندوق ضد آب لوکس سفارشی

مقدم مانکن برای ایجاد گاوصندوق های لوکس سفارشی که سبک مشتری ها را منعکس می کند و بدون زحمت با سایر عناصر طلافر‌وشی  ترکیب می شود، شهرت خوبی به دست آورده است. تیم ما از نزدیک با مشتریان خود کار می کند تا اطمینان حاصل کند که هر یک از گاوصندوق های لوکس و ضد آب ما از جواهرات، پول نقد و سایر اشیاء قیمتی آنها محافظت می کند. گاوصندوق های ما در چندین سبک موجود است. ما می ‌توانیم گاوصندوق‌های فرورفته ‌ای را که در داخل کمد قرار می گیرند، کابینت های زره دار جواهرات و گاوصندوق های سفارشی که در انبارهای جواهرات تعبیه شده‌اند، تهیه کنیم. گاوصندوق های سفارشی لوکس ما همچنین شامل کابینت های فلزی قوی برای اشیا گران قیمت هستند.

گاوصندوق ضد آب

گاوصندوق خانگی ضد آب

گاوصندوق های لوکس و ضد آب مقدم مانکن مجهز به آخرین فناوری های امنیتی است. مشتری می‌تواند از میان ورودی کلیددار، صفحه ‌کلید عددی یا صفحه کلید بیومتریک برای حداکثر امنیت یکی را انتخاب کند. گزینه دوم از اثر انگشت اسکن شده به عنوان راهی برای ورود به گاوصندوق استفاده می کند. همچنین دارای قفل و کلید به عنوان پشتیبان فقط برای موارد اضطراری است. گاوصندوق ضد آب مقدم مانکن از بهترین مواد ساخته شده است. کارشناسان ما گاوصندوق خانه های لوکس را با استفاده از چوب هایی مانند چوب ماهون، افرا و آبنوس می سازند. تمام چوب ها در کارخانه چیده و تکمیل شده است. صنعتگران مقدم مانکن همچنین با چرم ها و فلزات کار می کنند تا پوشش های منحصر به فردی را برای طراحی ایمن سفارشی ایجاد کنند. ما می توانیم کریستال ها و تزئینات دیگر را برای ایجاد ظاهر دقیقی که مشتری در نظر می گیرد اضافه کنیم. فضای داخلی مطابق با مجموعه ای که برای محافظت از آن طراحی شده است، با انتخاب مشتری، مانند پارچه جیر، سفارشی شده است. دستگیره ها بسته به ترجیح مشتری یا از طلای 24 عیار یا برنج با روتنیوم هستند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره دکوراسیون طلابا کارشناسان ما در ارتباط باشید

معرفی گاوصندوق نسوز

گاوصندوق نسوز چیزی است که می خرید به این امید که قابلیت های آن جواهرات و دارایی شما را در برابر اتش و حرارت محافظت کند.  اگر زمانش فرا برسد، به احتمال زیاد، ارزش گاوصندوق بسیار بیشتر از آنچه پرداخت کرده اید خواهد بود. ما بیش از دوجین گاوصندوق را در طول سال‌ها آزمایش کرده‌ایم، حتی پنج تا از آن‌ها را در آتش کنترل‌ شده سوزانده ‌ایم، و مطمئن هستیم که صندوق ضد آتش و ضد آب سبک وزن مقدم مانکن، بهترین گاوصندوق است که می‌ توانید برای خانه یا محل کار خود تهیه کنید. به طور مستقل در آتش سوزی های با دمای بالاتر نسبت به سایر گاوصندوق های هم اندازه اش دوام بیشتری دارد و در صورت غوطه ور شدن در آب محتویات آن را برای مدت طولانی تری خشک نگه می دارد. این بدان معناست که در میان گاوصندوق‌های اسنادی که دیده‌ ایم، بیشترین پتانسیل را برای ایمن نگه ‌داشتن وسایل شما، از جمله اسناد غیرقابل تعویض، عکس‌ها و موارد ضروری مانند گذرنامه دارد.

توجه به این نکته مهم است که اگرچه گاوصندوق هایی وجود دارند که درجه بالاتری از محافظت در برابر آتش را ارائه می دهند، اما به طور خاص برای اسناد مانند انتخاب های ما طراحی نشده اند و دارای معایب دیگری نیز هستند. برای شروع، قیمت آنها حداقل سه برابر بیشتر از انتخاب برتر ما است (و اغلب چندین برابر بیشتر)، و وزن آنها به قدری (حداقل 100 پوند) است که جابجایی آنها در جای خود دشوار است. به علاوه، به گفته یکی از کارشناسان آتش ‌نشانی که با او صحبت کردیم، رتبه ‌بندی حفاظت دو ساعته آن ها بازدهی کمتری را ارائه می‌دهد، زیرا اکثر آتش سوزی های خانه ها در حدود یک ساعت خاموش می‌شوند.

مدل دوم گاوصندوق نسوز

مدل دیگر صندوق آتش و ضد آب سبک وزن به طور مستقل توسط سازمان ایمنی تأیید شده است تا وسایل شخصی را در هنگام آتش سوزی تا یک ساعت – دو برابر مدت زمانی که رایج است – در شرایطی به دمای 1700 درجه فارنهایت ایمن نگه دارد. آتش سوزی خانه می تواند در حدود 2000 درجه فارنهایت به اوج خود برسد، اما این نوع گرما در بالاترین نقطه خانه شما، یعنی اتاق زیر شیروانی یا حداقل سقف رخ می دهد. در نزدیکی زمین، جایی که گاوصندوق خود را نگه می دارید، خنک تر خواهد بود. کارشناسان  همچنین می گویند گاوصندوق به مدت 100 ساعت  سیل آب را خارج می کند. به اندازه ای بزرگ است که می تواند برگه ‌های کاغذی با اندازه اصلی و قانونی را بدون نیاز به تا کردن آن‌ها نگه دارد.

یک مهندس حفاظت از آتش در سازمان آتش نشانی، به ما گفت که شما باید بهترین گاوصندوقی را که می توانید تهیه کنید. اگر نمی توانید 100 دلار برای یک گاوصندوق خرج کنید یا اگر فضای کف محدودی دارید، گاوصندوق ضدآب و دارای درجه آتش نشانی که به طور انحصاری فروخته می شود، بهترین گزینه است. به اندازه کافی بزرگ است که صفحات کاغذ 8.5 در 11 اینچی را بدون پیچش لبه ها نگه می دارد و به مدت 30 دقیقه در برابر آتش 1550 درجه فارنهایت مقاومت می کند. این نیمی از استقامت و کاهش قابل توجه حفاظت دما در مقایسه با انتخاب برتر ما است، بنابراین انتخاب این گاوصندوق به این معنی است که در صورت وقوع فاجعه در معرض خطر بیشتری از دست دادن محتویات آن هستید. اما هر آتش سوزی متفاوت است و مطمئناً این گاوصندوق بهتر از نداشتن گاوصندوق است. از طرفی، ردپایی بسیار کوچکتر از مفدم مانکن است و تنها 28 پوند وزن دارد، بنابراین در صورت لزوم جابه ‌جایی آن آسان تر است. فقط مراقب کلیدها باشید، ممکن است دیگر نتوانید کلیدهای مهتص گاوصندوق خود را بسازید.

گاوصندوق بزرگ ضد آب و نسوز

این گاوصندوق مقدم مانکن نسخه بزرگتری از گاوصندوق انتخابی ما با همان درجه نسوز یک ساعته است. این غول 84 پوندی برای نگهداری پوشه های فایل معلق در اندازه حروف و قانونی طراحی شده است، که اگر اسناد زیادی دارید یا به سادگی می‌خواهید جواهرات خود را مرتب کنید، راحت است. اما جابجایی آن دردسر بزرگی است.

جعبه فایل محافظ آب و آتش  مقدم مانکن به صرفه ترین مدلی است که برای نگهداری پوشه های فایل ها طراحی شده است. دارای درجه نسوز 30 دقیقه‌ای است و طی سال‌ها آزمایش این دسته، ما تحت تأثیر گاوصندوق‌های نسوز به دلیل کیفیت ساخت قابل اعتماد و قیمت های مقرون به صرفه نسبت به سطح حفاظتی که ارائه می‌ دهند، قرار گرفته‌ ایم. متأسفانه، بسیاری از آن ها دیگر تولید نمی شوند اگر این گاوصندوق ها برای شما جالب هستند می توانید نمونه های دیگر آن را مورد بررسی قرار دهید.

مدل سوم گاوصندوق نسوز

بهترین گاوصندوق نسوز برای محافظت از وسایل در برابر آتش و آب، صندوق آتش و ضد آب سبک وزن مقدم مانکن است. این گاوصندوق می‌تواند برای مدت طولانی ‌تر از سایر گاوصندوق‌های خانگی یا اداری ست که از یک برند معتبر پیدا کرده‌ایم. در برابر آتش‌سوزی‌های با دمای بالاتر دوام آورده و به خوبی می تواند مقدار زیادی آب را خارج از گاوصندوق نگه دارد. فضای داخلی آن به اندازه کافی بلند و پهن است که بتوانید اسناد با هر اندازه استانداردی، از جمله حروف، A4 و قانونی، جواهرات و اشیا گران قیمت را در آن قرار دهید. اگر برای انتخاب نباز به راهنمایی دارید بهترین کار تماس با کارشناسان ماست.  طراحی متفکرانه مانند درب متصل به طور ایمن، به‌علاوه لولاهای هیدرولیکی که از خرد شدن انگشتان شما هنگام بستن آن جلوگیری می‌کند، همگی از ویژگی های گاوصندوق ضد آب و ضد آتش مقدم مانکن است.

دمای قابل تحمل برای گاوصندوق ضد آب و ضد آتش

این محصول در دمای 1700 درجه فارنهایت به مدت یک ساعت مقاومت می کند در حالی که دمای داخلی را زیر 350 درجه فارنهایت نگه می دارد.

این بالاتر از دمای 1550 درجه فارنهایت و 30 دقیقه بیشتر گاوصندوق های دیگر است.  اگرچه تضمینی برای امنیت نیست، اما این رتبه به این معنی است که این مدل باید در موقعیت های بیشتری از جواهرات شما محافظت کند. به گفته کارشناسان از سازمان آتش نشانی مرکزی، یک اتاق در صورتی که به طور دیگری خاموش نشود حدود یک ساعت تا یک ساعت و 15 دقیقه در آتش باقی می ماند و دما می تواند به 2000 درجه فارنهایت برسد. کارشناس می‌گوید از آنجایی که گرما افزایش می‌یابد، آن دماهای بالاتر در بالای اتاق خواهد بود، و در جایی که معمولا گاوصندوق‌ها نگهداری می‌شوند، خنک‌تر خواهد بود، بنابراین حفاظتی که این مدل ارائه می‌دهد احتمالاً در بسیاری از شرایط کافی خواهد بود. (باز هم، هر آتش سوزی متفاوت است، و هیچ تضمینی وجود ندارد.)

سیستم ایمنی به کمک لولای در باعث می شود تا در به راحتی روی دستان شما بسته نشود این امر که گاوصندوق ضد آب و ضد آتش مقدم مانکن حافظ سلامتی شما هم هست قابل ستایش است.

هنوز هم ممکن است درب را محکم ببندید، اما اگر به طور تصادفی بسته شود، چند اینچ از بسته شدن آن کند می شود.

این گاوصندوق دارای ظرفیت داخلی 0.39 فوت مکعب است، با ابعاد داخلی 14.8 اینچ عرض، 12 اینچ طول و 3.8 اینچ ارتفاع. این باعث می شود که نسبت به اکثر گاوصندوق های اسناد کوتاه تر، اما گسترده تر و طولانی تر باشد. به اندازه‌ای بزرگ است که می‌تواند برگه‌های تا شده را در خود نگه دارد.

گاو صندوق ضد آب

خرید گاوصندوق ضد آب

برخلاف مدل های قبلی، این گاوصندوق دارای چفت برای بسته نگه داشتن آن نیست، اما مکانیسم قفل دوگانه آن احساس امنیت می دهد. باید کلید لوله ای و سپس دستگیره دور سوراخ کلید را بچرخانید تا گاوصندوق باز شود یا کاملا قفل شود. این مرحله به شما امکان می دهد گاوصندوق را بدون نگرانی از باز شدن درب آن، حتی زمانی که قفل آن باز است، حرکت دهید.

نقطه ضعف اصلی این گاوصندوق این است که اگر کلیدهای خود را گم کنید دیگر نمی توانید کلیدهای جایگزین برای آن پیدا کنید.

یک برچسب در جلوی گاوصندوق به خریداران در مورد این احتمال هشدار می دهد. اگرچه در اکثر مواقع این مشکلی برای اکثر مردم نخواهد بود، اما اگر کلیدهای خود را گم کنید امکان دارد دردسر بزگی در کمین باشد.

در صورتی که تمایل دارید برای حفاظت از جواهرات خود یک گاوصندوق انتخاب کنید و هزینه زیادی نپردازید این مدل گاوصندوق ضد آب مقدم مانکن برای شما انتخاب جذابی خواهد بود.

کیفیت و مقرون به صرفه بودن این مدل، توانسته آن را به یک گاوصندوق در دسترس تبدیل نماید که با اراده و خواست شما در طلافر‌وشی شما قرار می گیرد.

با توجه به موارد بیان شده شما می توانید لا در نظر داشتن بودجه و خواست خود یک مدل از گاوصندوق ضد آب و ضد آتش مقدم مانکن را اناخاب نمایید و با توجه به مواردی که در نهایت بعد از خرید اعلام می شود، مکان مناسبی را برای آن ها انتخاب کنید.

 

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *