گاوصندوق آسانسوری

گاوصندوق آسانسوری

گاوصندوق آسانسوری مانند دیگر گاوصندوق ها به منظور ایجاد امنیت طلا و جواهرت و به طور کلی دارایی افراد طراحی و تولید می شود. توجه داشته باشید که نمی توان ارزیابی گاوصندوق را بر اساس وزن و یا ابعاد آن انجام داد. معمولا گاوصندوق را باید براساس مقاومت آن در برابر آتش سوزی، سرقت و مقاومت در برابر شرایط جوی و محیط سنجید.

جهت کسب مشاوره رایگان درباره گاوصندوق آسانسوری با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

یکی از مقاوم ترین گاوصندوق های مخصوص طلافروشی، نوع زیرویترینی است که بسیار ایمن بوده و دارای کیفیت بالایی هستند. این محصول ضد سرقت بوده، نسوز است و با سیستم قفل ایمنی به راحتی توسط افراد ناشناس باز نمی شود. از مهم ترین مواردی که باعث می شود هر فروشنده طلا به داشتن گاوصندوق آسانسوری فکر کند، این است که سارقان با سنگ برش و یا دستگاه جوش هم قادر نخواهند بود آن را باز کنند.

بهترین برند برای تولید این گاوصندوق ها را باید از بین مشتریانی بیابید که قبل از شما این محصول را تهیه کرده اند. از این رو می توانید در بخش نظرات کاربران مقدم مانکن، تجربیات مشتریان را مورد بررسی قرار دهید.

خرید گاوصندوق آسانسوری

گاوصندوق آسانسوری را می توانید از سایت مقدم مانکن به راحتی تهیه کنید. اما شرطی اصلی برای داشتن خرید مناسب این است که هدف خود از خرید را بدانید و ابعاد مورد نظر را به دقت بررسی کرده باشید.

بعد از تعیین ابعاد تنها کاری که برای خرید گاوصندوق آسانسوری لازم است انجام دهید سفارش آن است. در این مرحله مشاورین به شما کمک خواهند کرد.

 

قیمت گاوصندوق آسانسوری

قیمت گاوصندوق آسانسوری باید طبق تعرفه باشد که در مقدم مانکن این امر را شاهد هستیم.

به طور کلی از جمله مواردی که در تعیین قیمت ها نقش دارد می توان به ابعاد، قابلیت ها و مواردی از این دست اشاره کرد.

در صورتی که به طور دقیق گاوصندوق مورد نظر خود را انتخاب کرده اید، بهترین راه برای اطلاع از قیمت ها این است که به فروشگاه این سایت سر بزنید. اگر نتوانید به قیمت واحدی برسید، مشاوران در بخش فروش شما را راهنمایی خواهند کرد.

بعد از اینکه خرید خود را انجام دادید می توانید با خیال راحت گاوصندوق را در طلافروشی نصب کنید، چراکه هر کدوام از محصولات گارانتی مخصوص به خود را دارند که با تماس با مشاوران از این گارانتی مطلع خواهید شد.

خرید گاوصندوق آسانسوریجهت کسب اطلاعات بیشتر درباره گاو صندوق طلافروشی با کارشناسان ما در ارتباط باشید

مزایای گاوصندوق آسانسوری

اگر خاطرتان باشد معمولا طلافروشان در گذشته برای اینکه امنیت طلاهای خود را حفظ کنند، از گاوصندوق های کمدی استفاده می کردند و آن ها در ویترین می چیدند و بعد از اتمام کار مجدد آن ها را جمع کرده و در گاوصندوق قرار می دادند. همین امر باعث شد نیاز افراد به گاوصندوق آسانسوری افزایش یابد.

از مزایای دیگر گاوصندوق آسانسوری می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • کم شدن تماس فیزیکی با طلاها باعث جلوگیری از ایجاد آسیب به آن ها می شود.
  • سرعت جمع آوری طلاها در پایان ساعت کاری یکی دیگر از مزایای این محصول است.
  • امنیت طلا و جواهرات با این محصول به قدر زیادی افزایش یافته است.
  • در صورت نیاز می توانید گاوصندوق آسانسوری را متناسب با آنچه می خواهید سفارش دهید.
  • اگر برق قطع باشد می توانید از ups استفاده نمایید.
  • به سیستم ضد سرقت مجهز بوده و به خوبی در برابر سارقین از دارایی مالک محافظت می کند.

انواع گاوصندوق آسانسوری

با توجه به شناخت و نیاز مالک می توان یکی از دو نوع گاوصندوق را سفارش داد.

گاوصندوق دو درب زیر ویترینی

این گاوصندوق مطابق با اندازه ویترین مغازه طراحی و اجرا می شود. بعد از اتمام کار می توانید تمام اجناس خود را درون گاوصندوق گذاشته و پشت ویترین قرار دهید.

گاوصندوق آسانسوری دو درب معمولا در نمایشگاه های کوچک قابل استفاده است و به دو صورت دیجیتال و دستی قابلیت سفارش دارند.

گاوصندوق سه درب زیر ویترینی

در صورتی که شما برای نگهداری طلاها و اجرای گاوصندوق آسانسوری فضای کمی در اختیار دارید به راحتی می توانید از این نوع گاوصندوق استفاده نمایید. مقدم مانکن مدل هایی از گاوصندوق زیرویترینی را برای نمونه ساخته است که شما با توجه به نیاز خود می توانید از آن استفاده نمایید. فرقی ندارد برای مغازه می خواهید یا برای فروشگاه بزرگ، مهم این است که این نوع گاوصندوق طلافروشی یکی از ایمن ترین موارد برای شما است.

برتری گاوصندوق ویترینی به نسبت دیگر گاوصندوق های طلا فروشی

گاوصندوق آسانسوری نسبت به دیگر گاوصندوق ها این ویژگی را دارد که شما به طور همزمان می توانید از آن هم جهت ایمن سازی و هم به عنوان ویترین استفاده کنید.

شما تنها زمانی می توانید نیاز به این گاوصندوق را احساس کنید که ساعات پایانی کار است و یا در شرایط اضطراری گیر کرده اید.

در صورتی که شما از این گاوصندوق استفاده کنید، وقت کمتری را صرف چیدمان هر روزه ویترین خواهید کرد، از طرفی در صورتی که در مواقع حساس گیر کرده باشید به خوبی می توانید استرس خود را کنترل کنید و از این ابزار جهت ایمن سازی کمک بگیرید.

مقدم مانکن بهترین گاوصندوق ها را در هر نوع در اختیار شما قرار می دهد، در نهایت این شما هستید که باید مطابق با نیاز خود بهترین را تهیه نمایید.

 

قیمت گاوصندوق آسانسوریجهت کسب اطلاعات بیشتر درباره ویترین طلا فروشی با کارشناسان ما در ارتباط باشید

 

چرا انتخاب گاوصندوق طلافروشی اهمیت دارد؟

کاربری و نوع مواد مصرفی می تواند گاوصندوق ها را از هم متمایز سازد. در بین گاوصندوق های طلا فروشی معمولا گاوصندوق آسانسوری،سفارشی بوده و می توان ابعاد آن را تعیین کرد. این امر توانسته است گاوصندوق های ویترینی را متمایز سازد.

از طرفی مکانیزم کاربردی این محصول نسبت به دیگر محصولات متفاوت است. گاوصندوق ویترینی از مکانیزم بال اسکرو، سیم بکسل، جک و پیچ هیدرولیک استفاده می کند.

قابلیت گاوصندوق ویترینی

برتری گاوصندوق آسانسوری مقدم مانکن در قابلیت های آن خلاصه می شود که در این قسمت به شرح آن ها می پردازیم.

امکان ایجاد رمز های فینگر پرینت، مکانیکی و الکترونیکی در آن وجود دارد.

امکان نصب سنسورهای حساس دارد.

امکان تعبیه تابلوی هوشمند دارد.

می توان سیستم کنترل از راه دور آن را فعال کرد.

ویترین های ریلی و متحرک را می توان به کمک آن به کار گرفت.

می توان از شیشه ضد گلوله روی لبه و دیواره آن استفاده کرد.

همه این موارد باعث می شود تا گاوصندوق آسانسوری بدون صدا و در راحت ترین شرایط بالا و پایین شود و بدون استهلاک حرکت یابد. مقدم مانکن به خوبی تمام موارد مورد نیاز برای داشتن یک گاوصندوق راحت و در عین ایمن را در نظر گرفته است و بهترین ها را در اختیار مشتریان و متقاضیان قرار می دهد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *