مانکن طلا فروشی ، بدلیجات و نقره جنس چرم

مانکن طلا، بدلیجات و نقره جنس چرم

مانکن طلا، بدلیجات و نقره جنس چرم خیال شما را از داشتن ویترین مجلل راحت می کند. اگر شما در حال مطالعه این مطلب هستید به این معناست که برای بهتر دیده شدن به دنبال تجهیزات هستید. از این رو لازم است در ادامه همراه باشید چراکه قرار است راهکارهای بهتر دیده شدن و فروش بیشتر را بررسی کنیم.

جهت کسب مشاوره رایگان درباره دکوراسیون داخلی طلا فروشی با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

مانکن طلا، بدلیجات و نقره جنس چرم

شناخت مانکن های طلا کار دشواری نیست اما چگونه استفاده کردن از آن ها ممکن ست کمی سخت باشد. شما نمی توانید از هر مانکن طلا برای ویترین خود استفاده کنید، درست است که شما به مانکن ها نیاز دارید اما باید بدانید چه مانکنی برای شما مناسب است. در غیر این صورت از مشخصات مانکن طلا نمی توانید بهره برید.

اینکه شما چه فروشگاهی دارید بسیار مهم است اما فرقی ندارد که اجناس شما طلا باشد یا نقره و یا بدلیجات. در هر حال شما برای دیده شدن و بهتر به نظر رسیدن نیازمند تجهیزاتی مانند مانکن هستید.

مانکن طلا، بدلیجات و نقره جنس چرم

انتخاب مانکن مناسب

مواردی که در این مطلب ذکر می شود را می توانید برای هر سه محصول استفاده کنید.

سایز مانکن طلا، بدلیجات و نقره جنس چرم

اول نکته این است که شما باید به ابعاد ویترین خود دقت داشته باشید چراکه تجهیزات را باید متناسب با این سایز تهیه نمایید. اگر تجهیزات مناسب ویترین نباشد تصویری نامطلوب ایجاد می کند و مشتری مانند رهگذر عمل می کند.

در نظر داشتن ابعاد مانکن یکی از مهم ترین مسئولیت های شما به شمار می آید بنابراین با دقت تمام آن را در نظر داشته باشید.

معمولا مانکن طلا، بدلیجات و نقره جنس چرم در سه سایز تولید می شوند، کوچک، متوسط و بزرگ.

سایز کوچک مناسب تو گردنی های تک با زنجیرهای ظریف است.

سایز متوسط را مناسب برای نیم ست ها ساخته اند که به آن نیم‌ تنه هم می گویند.

سایز بزرگ مخصوص ست کامل و یا رو مانتویی ست.

بسته به اینکه شما کدام مورد را بیشتر در فروشگاه دارید باید مانکن مخصوص آن را انتخاب کنید.

ممکن است شما به هر سه سایز نیاز پیدا کنید، مشکلی ندارد با در نظر گرفتن دکور ویترین و جذابیت بصری آن ها را خریداری کنید و در جای مناسب قرار دهید. بهتر است مانکن های کوچک جلوتر باشند.

شاید شما هم به این فکر کرده باشید که همه محصولات خود را نمی توانید روی مانکن به نمایش بگذارید پس راه چاره چیست؟ اجناس کوچک تر را چگونه در ویترین جای دهید؟

جواب این سوال را مقدم مانکن به شما می دهد، چراکه به شکل تخصصی در زمینه تجهیزات ویترین طلا و بدلیجات فعالیت دارد.

استند طلا،بدلیجات و نقره

راه حلی که در بخش قبل به آن اشاره کردیم استفاده از استند است که به کمک آن زیورآلات شما در جذاب ترین حالت خود خواهند بود.

دستبند، ساعت، النگو را با استندهای ما در ویترین خود به نمایش بگذارید.

برخی از پلاک ها و بدلیجات، نه امکان ایستایی بر روی مانکن را دارند و نه بر روی استند ها جای می گیرند. لازم است برای این موارد از سینی و جعبه های مخصوص ما کمک بگیرید‌.

به طور کلی لازم است محصولات جایگاه ویژه ای داشته باشند تا ارزش آن ها به خوبی حفظ شود و بیننده در حسرت و مشتری خوشحال از خرید خود باشد.

پایه های دکوراتیو در ویترین برای جذابیت بیشتر به کار می روند و در عین حال انگشترها و محصولات خاص تر را به نمایش می گذارند.

بهترین مانکن طلا، بدلیجات و نقره جنس چرم

یهترین مانکن را نوع و سلیقه شما تعیین می کند. مانکن ها معمولا پلاستیکی، رزینی هستند و برخی دیگر دارای متریال خاص مانند چوب و یا سنگ هستند.

مانکن طلا،بدلیجات و نقره جنس پلاستیکی

معمولا مانکن های پلاستیکی را با روکش های پارچه مخمل و یا چرم پوشش می دهند تا بر ارزش اجناس شما افزوده شود.

پارچه مخمل اکثرا برای داشتن دکور اسپرت مناسب است و مانکن طلا،بدلیجات و نقره جنس چرم برای ویترین های مجلل و لوکس کاربرد دارد. هر دو نمونه را می توانید در فروشگاه ما مشاهده کنید.

مانکن طلا و زیورآلات رزینی

این جنس مانکن را اخیرا در بسیاری از ویترین ها مشاهده می کنیم که جلوه ای خاص به دکور می بخشد و‌هر بیننده عاشق هنر را به خود جذب می کند‌.

مانکن های رزینی برای انگشتر و دستبند بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد.

مانکن طلا، بدلیجات و نقره خاص

این نمونه معمولا برای دکور کردن ویترین های بزرگ مورد استفاده قرار می گیرند و متریال به کار گرفته شده برای ساخت آن چوب یا سنگ می باشد.

اگر شما این نمونه مانکن را می ‌پسندید می توانید آن ها را از منبع آن تهیه کنید.

مانکن های خاص، جلوه ای خاص هم به دکور ویترین می بخشد.

محل قرار گیری مانکن طلا، بدلیجات و نقره جنس چرم

معمولا مانکن ها را عقب تر از سینی و جعبه ها می باشند. اما ممکن است شما طرحی در ذهن داشته باشید که بخواهید آن را پیاده کنید وگرنه استفاده معمول از مانکن ها به همین صورت است.

برای طراحی دکور ویترین روی تیم‌ ما حساب کنید.

ارزش بخشیدن به کالا با خرید مانکن

اگر شما برای محصولات خود ارزش قائل نشوید کسی هم از شما خرید نخواهد کرد چرا که افرادی به دنبال خرید طلا و نقره هستند که پی ارزش هستند‌. شما باید این ارزش را به او انتقال دهید. برای افزایش فروش موثر ترین کار، ارزش لخشیدن به مشتری ست. معمولا ما انسان ها خرید می کنیم تا بتوانیم ارزشمند دیده شوبم. این یک حقیقت است، حال که شما این را می دانید باید آن را در نظر گرفته و از آن استفاده کرد.

مانکن طلا فروشی ، بدلیجات و نقره جنس چرم

رنگ مناسب مانکن زیورآلات

رنگ مناسب مانند سایز مناسب بستگی به سلیقه فرد دارد. البته باید به دکور هم توجه داشته باشید و بدانید برای خودتان قرار نیست دکور بزنید و باید پرسونای مخاطب خود را بشناسید. بعد از انتخاب سایز و با توجه به دکور داخلی، بهترین انتخاب را خواهید داشت. به این توجه داشته باشید که نباید بیش از دو رنگ در ویترین وجود داشته باشد. این امر باعث می شود تا مشتری راحت تر تمرکز کند.

در واقع شما باید تمام تلاش خود را برای برقراری تمرکز افراد انجام دهید تا آن ها را به خریدار تبدیل کنید.

هر رنگی که انتخاب شماست باید در تیره ترین حالت و یا روشن ترین حالت خود باشد تا زیورآلات شما را در زیباترین حالت خود به نمایش بگذارد.

در نهایت تعیین رنگ مانکن طلا،بدلیجات و نقره جنس چرم به عهده شماست چراکه بهتر از هر شخص دیگری با دکور و هارمونی رنگ های به کار رفته در دکوراسیون داخلی در ارتباط هستید.

خرید مانکن زیورآلات

مانکن زیورآلات را می توانید از مراکز معتبر به صورت نو و دست دوم تهیه نمایید. با توجه به اینکه اکثر فروشگاه، فروش آنلاین دارند اگر بخواهید بدون دردسر خرید کنید بهترین راه سر زدن به بخش فروشگاه آنلاین آن ها است. با این کار شما نه تنها خرید خود را بدون دردسر انجام می دهید بلکه می توانید انواع مانکن طلا،بدلیجات و نقره جنس چرم را مشاهده کنید و در نهایت خرید را با توجه به المان هایی که در نظر گرفته اید انجام دهید.

قیمت مانکن طلا، بدلیجات و نقره

قیمت این محصولات بستگی به جنس و نو یا دست دوم بودن آن ها دارد. ابتدا شما باید یک بودجه برای خرید تجهیزات ویترین در نظر بگیرید تا طبق آن بتوانید پیش بروید. تعداد مانکنی که شما نیاز دارید بر روی قیمت تاثیر دارد‌. اگر شما بودجه کمی برای خرید دارید، بهترین گزینه برای شما خرید مانکن دست دوم است. فروشگاه های معتبر برخی مانکن ها را به صورت دست دوم برای فروش قرار داده اند که همان کارایی را برای شما دارد اما هزینه ای کمتر برای آن می پردازید، اینگونه توانسته اید با در نظر داشتن بودجه بهترین خرید را انجام دهید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره دکوراسیون طلابا کارشناسان ما در ارتباط باشید

قیمت مانکن طلا، بدلیجات و نقره جنس چرم را در فروشگاه مقدم مانکن مشاهده کنید. اگر شما نیاز به مانکن دست دوم دارید می توانید در بخش فروش با مشاوران ما در ارتباط باشید و سوالات خود را بپرسید تا در سریع ترین زمان و به بهترین شکل به پاسخ برسید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *