قیمت طراحی دکوراسیون طلا فر‌وشی

قیمت طراحی دکوراسیون طلافر‌وشی

قیمت طراحی دکوراسیون طلافر‌وشی بر اساس مولفه های مختلفی بیان می شود که لازم است برای اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

گروه طراحی مقدم مانکن از ابتدا، تا زمانی که شما به بهترین طرح انتخابی برسید همراه شما خواهند بود تنها کافی ست برای همراهی با تیم حرفه ای ما با ما در ارتباط باشید.

جهت کسب مشاوره رایگان درباره دکوراسیون داخلی طلا فروشی با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

قدم اول طراحی دکوراسیون طلافر‌وشی

برای اینکه طرحی به بهترین نحو خود اجرا شود لازم است تیم طراحی با آن ارتباط برقرار کنند. بع  از ارتباط طراحان با طرح، لازم است طرح با فضا همخوانی داشته باشد‌ و در عین حال تجربه خرید لذت بخشی را برای مشتریان فراهم کند. پلان طبقه، دکور، وسایل نمایش و جلوه های نورپردازی جواهرفروشی اجزای اصلی هویت مغازه هستند. دفتر اداری فروشگاه و اجزای امنیتی نیز برای عملکرد صحیح فروشگاه ضروری هستند.

قیمت طراحی دکوراسیون طلافر‌وشی

مفهوم در طراحی دکوراسیون طلافر‌وشی

ایجاد یک مفهوم اصلی برای جواهرفروشی اولین گام در توسعه یک محصول نهایی منسجم است. سپس، چندین عنصر به طور ایده آل با هم کار می کنند تا آن چشم انداز را تحقق بخشند و تأثیری به یاد ماندنی بر مشتری بگذارند. برای اینکه این مورد را بهتر درک کنید یک نمونه طراحی خارجی و محبوب را برای شما مثال می زنیم.

در بروکلین، نیویورک، شرکت طراحی داخلی و معماری استودیو Sergio Mannino از این رویکرد با یک شرکت طراحی جواهرات به خوبی استفاده کرد. برند طراحی جیمز آلن قبلاً حضور آنلاین چشمگیر و فهرستی از مشتریان برجسته داشت.

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره دکوراسیون طلابا کارشناسان ما در ارتباط باشید

با این حال، دین لدرمن، موسس و مدیر عامل شرکت، می‌خواست یک نمایشگاه مجلل باز کند که هویت برند تجاری را تقویت کند. لدرمن همچنین معتقد بود که مشتریانی که شخصاً ظرافت الماس های جیمز آلن را تجربه کرده اند، احتمال بیشتری برای خرید آنها خواهند داشت.

تیم طراحی استودیو سرجیو مانینو چشم اندازی خلاقانه و نوآورانه برای برند جیمز آلن ایجاد کرد. در مفهوم طراحان برای نمایشگاه جواهرات، فضای فروش جیمز آلن شبیه یک جعبه جواهرات شیک و پیچیده است.

رنگ های دیوار، تزئینات دیوار، دکوراسیون و عناصر نورپردازی با هم کار می کنند تا این مفهوم را اجرا کنند. این مفهوم غیر متعارف برای نمایشگاه جواهرات، عرضه های الماس برند جیمز آلن را کاملاً افزایش داد.

طرح و ایده در طراحی دکوراسیون طلافر‌وشی

هنگامی که طراح دیدگاه خود را در جواهر فروشی توسعه داد، اجزایی را انتخاب می کند که با هم کار کنند تا این مفهوم را زنده کنند. برای شروع، آنها فضای مناسبی را ایجاد می کنند، اغلب با مبلمان و آثار هنری مکمل.

در پلان یک جواهر فروشی، قرار دادن جواهرات استراتژیک به افزایش فروش کمک می کند. Zen Merchandiser توصیه می کند که به عنوان یک دستورالعمل، طراح باید توجه داشته باشد که بیشتر مشتریان چگونه در فروشگاه حرکت می کنند. به طور معمول، مشتریان ابتدا سمت راست فروشگاه را بررسی می کنند، بنابراین برخی از جواهرات انتخابی باید در ویترین سمت راست قرار گیرند.

با ارزش ترین اقلام جواهرات باید تحت کنترل مستقیم همکاران فروش باشد. پرسنل فروشگاه همچنین باید چند قطعه را که مکمل یکدیگر هستند یا جذابیت فصلی ارائه می دهند، به نمایش بگذارند.

اقلام با قیمت کاهش یافته باید در نزدیکی ورودی فروشگاه برای حداکثر توجه نمایش داده شوند. نمایش جواهرات با قیمت پایین تر در قفسه های دیواری باز، مشتریان را قادر می سازد تا کالا را لمس کنند، که آنها را یک قدم به خرید آن نزدیک تر می کند.

قیمت طراحی دکوراسیون طلا فر‌وشی

نمایش عناصر روشنایی در طراحی دکوراسیون طلافر‌وشی

به گفته Zen Merchandiser، اگر جواهرفروشی فضای محدودی دارد، انتخاب وسایل نمایشی با ظرفیت بالا منطقی است. مواد پرطرفدار لوازم نمایش شامل فلز، چوب، شیشه و پلاستیک است.

گزینه های متحرک شامل نمایشگرهای چرخان جواهرات و پایه درخت جواهرات است. قاب ‌های نمایش اغلب دارای سینی‌ های نمایش جواهرات می‌ باشند، که مشاهده همزمان جواهرات متعدد را برای مشتریان آسان می‌کند.

یک پلان طبقه جواهر فروشی که شامل عناصر نورپردازی به خوبی قرار گرفته باشد، برای درخشش واقعی نمایشگرهای جواهرات کلیدی است. سبک مناسب وسایل روشنایی، نوع لامپ و طیف نور مناسب، مهم هستند.

نورپردازی مناسب انتخاب شده، درخشندگی الماس را به نمایش می گذارد و رنگ های غنی سنگ های نیمه قیمتی را به نمایش می گذارد. این ویژگی ها ممکن است مشتریان را ترغیب کند که تصمیم خرید بگیرند و یک جواهر خاص را به خانه ببرند.

پشتیبانی و فروش در طراحی دکوراسیون طلافر‌وشی

سودآوری یک فروشگاه خرده فروشی به توانایی آن در به حداکثر رساندن هر متر مربع از فضای فروش بستگی دارد. در پلان طبقه جواهرفروشی، محل کار جواهرساز، فضاهای ذخیره سازی، دفاتر اداری و محل استراحت کارکنان باید در اطراف محیط فضا قرار گیرد. دیوارهای جداکننده باعث ایجاد فضای نمایشگاه اضافی می شود و از دیدن این فضاهای کاربردی توسط مشتریان جلوگیری می کند.

گروه جواهرات و طراحی تاکید می کنند که باید امنیت فضا به خوبی حفظ شود. با هزاران دلار موجودی جواهرات در دست، صاحب فروشگاه باید پیشخوان فروش را به گونه ای قرار داد که خطرات سرقت را به حداقل برساند. همکاران فروشگاه باید شخصاً به هر مشتری سلام کنند و باید از یک عبارت یا کلمه کد از پیش تعیین شده برای هشدار دادن به سایر کارکنان در مورد فعالیت مشکوک استفاده کنند.

دوربین های امنیتی نصب شده حرفه ای باید تمام تعاملات فروشگاه را ضبط کنند و پرسنل فروشگاه باید به طور مرتب فیلم های نظارتی را تجزیه و تحلیل کنند. اجزای کلیدی طرح طراحی جواهرفروشی شامل یک سیستم هشدار موثر و همچنین یک گاوصندوق یا انبار کل کالاهای ممکن است.

قیمت طراحی دکوراسیون طلافر‌وشی

با توجه به مولفه های بیان شده، شما باید بدانید برای فروشگاه طلافر‌وشی خود چه چیزی مد نظر دارید تا همکاران ما در مقدم مانکن بتوانند بهترین ها را برای شما اجرا کنند در این زمان شما می توانید طرح مورد نظر خود را در اختیار کارشناسان قرار داده تا نسبت به فضای شما بررسی کنند و برای تطبیق آن با فضای در دسترس شما نتیجه را اعلام کنند.

بعد از بازدید کارشناس حرفه ای ما از فروشگاه شما می توان قیمت طراحی دکوراسیون طلافر‌وشی را به شما اطلاع داد. از این رو برای دانستن قیمت دقیق طراحی لازم است با مشاوران بخش فروش ما در ارتباط باشید.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *