دکوراسیون طلا فروشی شیک

طراحی داخلی طلا فروشی

طراحی داخلی طلا فروشی که به خوبی اجرا شده باشد برای یک طلافروشی از اهمیت بالایی برخوردار است و در عین حال این کسب و کارها را برای ارائه یک خرید لذت بخش به مشتریان توانمند می کند. پلان طبقه جواهرفروشی، تم سبک، وسایل نمایشگر و جلوه های نورپردازی جذاب از اجزای اصلی فضای داخلی مغازه هستند. علاوه بر این، دفتر مدیریت فروشگاه و مولفه‌های امنیتی نقشی حیاتی در امکان عملکرد موفق فروشگاه دارند.

برای سفارش انواع ویترین طلا با ما در ارتباط باشید.

انتخاب یک مفهوم قبل از طراحی داخلی طلا فروشی

ایجاد یک طراحی موثر برای فضای داخلی جواهرفروشی اولین قدم در ایجاد یک طراحی داخلی بادوام است. در این مرحله، شما باید چندین مؤلفه را در نظر بگیرید که ترجیحاً با تطابق دارند و به ایجاد چشم اندازی کمک می کنند که تأثیر حیاتی بر مشتری خواهد داشت. عناصر دکور و نور، تزئینات دیوار و رنگ ها و سایر عناصر با هم در ارتبا هستند تا به شما کمک کنند تا دیدگاه خود را برای طراحی داخلی به طور موثر اجرا کنید. این ایده عجیب و غریب برای طراحی های داخلی جواهرفروشی، فضای داخلی مغازه شما را کاملا بهبود می بخشد و تجربه مشتریان شما را بهبود می بخشد.

جهت کسب مشاوره رایگان درباره دکوراسیون داخلی طلا فروشی با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

یک طرح خاص برای طراحی داخلی طلا فروشی بسازید

هنگامی که معمار دیدگاه طراحی داخلی جواهرفروشی خود را ایجاد می کند، بخش هایی را انتخاب می کند که برای تجدید ایده تطابق دارند. برای شروع، آنها سعی خواهند کرد با وسایل تکمیلی، آثار هنری و صنایع دستی فضای مناسبی در طراحی داخلی و ویترین طلا فروشی را ایجاد کنند. در یک پلان طبقه جواهرفروشی که به خوبی طراحی شده است، قرار دادن استراتژیک جواهرات به فروش بهتر منجر می شود. به عبارت ساده، به افزایش فروش کمک می کند. به عنوان یک قاعده، برنامه ریز باید به نحوه کاوش بیشتر مشتریان در فروشگاه توجه داشته باشد.

طراحی داخلی طلا فروشی

طراحی داخلی نقش کلیدی در جذب مشتری دارد و به شما در بهبود فروش کمک می کند. به خصوص جواهرفروشی هایی که عمده فروش آنها به جلوه های نور و محیطی که به مشتریان ارائه می دهید بستگی دارد. شرکت طراحی داخلی مقدم مانکن بهترین طراحی های داخلی را برای جواهرات فروشی های شما ارائه می دهد که نه تنها جذاب به نظر می رسد بلکه باعث افزایش مشتریان شما و بهبود فروش می شود.

طراحی داخلی خرده فروشی

یکی از طراحی های مورد علاقه افراد در طراحی خرده فروشی، طراحی فروشگاه های جواهرات لوکس و خرده فروشی است. ما در حال حاضر برای جواهرات مختلف در ایران مشاوره و طراحی داخلی طلا فروشی انجام می دهیم. در این فرآیند، با چندین خرده فروش جواهرات و لوکس صحبت کرده ایم و تجربیات آنان را به خوبی یادداشت و پیاده سازی می کنیم. معمولا متخصصان ما به نحوه برخورد مشتریان و رفتار آن ها در طلا فروشی دقت کرده و اکثریت را مد نظر قرار می دهند تا بتوانند طراحی داخلی طلا فروشی را به خوبی انجام دهند.

با توجه به این موارد، به طور کلی ۵ مورد مهم در تمام طلا فروشی ها یکسان بوده است که در این قسمت به بررسی آن ها می پردازیم.

مقاله پیشنهادی:مانکن طلا در سبزوار

 

چگونه طراحی داخلی طلا فروشی را انجام دهیم

1. دیدگاه جدیدی به ارمغان بیاورید و با چشمان تازه برخورد کنید

همیشه اکثر کسب و کارهای طلا فروشی توسط والدین یا پدربزرگ ها و مادربزرگ ها، جایی در دهه های گذشته تاسیس شده اند‌، اما اگر هنوز هم در ظاهر به همان شکل به نظر می رسند، شما با مشکل مواجه هستید. مشتریان امروزی به فروشگاهی مد روز، با نورپردازی به روز، پوشش های کف جدید، رنگ های فعلی و وسایل نمایشی مد روز نیاز دارند.

2. در طراحی داخلی طلا فروشی بازدید مشتریان را زیر نظر بگیرید و سعی کنید مکث را افزایش دهید

جایی که بهترین محصول خود را برجسته می کنید اهمیت دارد! توجه داشته باشید که برای قرار دادن محصولات باید ارتفاع را به خوبی در نظر بگیرید. محصولات شما باید در سطح چشم باشد. خم شدن، به خصوص برای مصرف کنندگان مسن تر، فشار دادن چشم برای نگاه کردن به محصول از طریق نمایشگرهای شیشه ای خراشیده، روش ترجیحی برای انجام این کار نیست. ویترین خود را به جای 32 اینچ به 42 اینچ برسانید تا مشتریان بتوانند ارتباط نزدیکی با محصولاتی که در حال مرور هستند داشته باشند.

همه دیوارهای خود را با ویترین در همه جا پر نکنید. این مهم است که به چشم مشتری کمک کنید تا روی یک قطعه استراحت کند و مکث کند. صحنه باید برای درام تعامل بین مشتری و قطعه نمایش داده شده تنظیم شود. فضایی را به مشتری بدهید که ممکن است برای تمرکز روی ویترین نیاز داشته باشد.

3. بر هدایت کردن تمرکز کنید، اما تشویق نکنید

کالاهای لوکس یک نیاز هستند و نه یک نیاز ضروری. تجملات و ظرافت برای بسیاری از مردم درجه اهمیت بالایی دارد. درست است که دف فروش است، ما مشتریان شما از راهنمایی شدن، نه تشویق شدن، قدردانی خواهند کرد.

4. استراتژی 4c

وقتی از بیشتر طلا فروشان می‌پرسم که چه چیزی آنها را از رقبای خود متمایز می‌کند، معمولاً چهار C را ذکر می‌کنند. رنگ، شفافیت، تراش و مراقبت از طلاها.

این مورد یک استراتژی برای سرمایه گذاری ست اما به خوبی باعث دیده شدن محصولات شما می شود.

در سال های اخیر مشتری شما از قبل می داند چه می خواهد و همه اطلاعات را بصورت آنلاین خوانده است. تنها ارزشی که فروشگاه شما به فرآیند خرید می‌افزاید زمانی است که بر این موضوع تمرکز می‌کنید که چرا این مشتری در این روز وارد فروشگاه شما شده است. چه کاری باید انجام دهید تا خرید به جذاب ترین تجربه برای مشتری شما تبدیل شود. باید به این فکر کنید چگونه می توانید کاری کنید که آن گوهر درخشان باعث شود که مشتری احساس کند، نه فکر کند، نه حساب کند!

5. فناوری را بپذیرید اما لمس انسان را در طراحی داخلی طلا فروشی از دست ندهید.

اکثر طلا فروشان تصور می کنند که صفحه نمایش اسلاید جواهرات آن ها یا نمایش فیلم های محصول در iPad چیزی است که فناوری را در بر می گیرد. اما متاسفانه نه! فناوری برای یک طلا فروش باید بسیار بیشتر از نمایش محصولات باشد. باید به عنوان ابزاری برای آموزش مشتریان در مورد نحوه ساخت جواهرات آن‌ ها یا برای روایت داستان پشت طلاها آنها یا نمایش نکات مفید در مورد نحوه نگهداری قطعات گرانبها استفاده شود.

مهمتر از همه، در حالی که داشتن یک iPad با ویدیوهای محصول عالی است، اما هرگز نباید جای تماس انسان را بگیرد. صفحه نمایش های کوچک توجه را به سمت پایین می کشاند و چشم بیننده را ماسکه می کند. کارکنان باید آموزش ببینند تا با قلب گرم به هر مشتری نزدیک شوند و از هیجان و انتخاب های مختلف مشتریان قدردانی کنند. آن ها باید آموزش ببینند تا مشتریان را ترغیب کنند تا هر چه بیشتر طلاها را امتحان کنند تا در این صورت قدم به قدم آن ها را به فروش نزدیک کند.

نتیجه گیری انتخاب طراحی داخلی طلا فروشی

به طور خلاصه، بیشتر این نکات شامل از بین بردن موانع و ایجاد راه هایی برای فروش بیشتر است. استفاده خوب از موادی که به معنای تجمل، ظرافت و کلاس در دکوراسیون هستند، ضروری است. ویترین مرتب، استفاده هوشمندانه از فناوری و استفاده عاقلانه از وسایل ضروری است. آخرین اما نه کم اهمیت، یک تماس انسانی عالی ست که تجربه ای عالی با خدمات شما ایجاد می‌کند، فروش را به شدت درگیر می‌ کند و افزایش می‌ دهد. موارد فوق الذکر به شما در ایجاد طراحی داخلی طلا فروشی کمک می کند. مقدم مانکن در تمام مراحل همراه شما خواهد بود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *