طراحی جواهرفروشی

فاکتورهای مهم طراحی جواهر فروشی

آیا می خواهید کسب و کار جواهرات خود را راه اندازی کنید؟ نمی دانید در طراحی جواهر فروشی چه فاکتورهایی را در نظر بگیرید؟

جهت کسب مشاوره رایگان درباره دکوراسیون داخلی طلا فروشی با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

لازم است به چیدمان یک جواهر فروشی توجه ویژه ای داشته باشید زیرا باید با فروشگاه های مختلف طراحی جواهر فروشی مستقل رقابت کنید. نسبت تبدیل مشتریان بالقوه به مشتریان دائمی را افزایش می دهد و آنها را مجبور می کند دوباره از فروشگاه شما بازدید کنند.

چرا طراحی فروشگاه برای جواهر فروشی بسیار مهم است؟

طراحی جواهر فروشی خوب، طراحی است که در آن صاحب مغازه از هر فوت مربع فروشگاه استفاده می کند. طراحی موثر فروشگاه جواهرات خرده فروشی می تواند تاثی طولانی مدت بر مشتریان داشته باشد.

علاوه بر این، طراحی فروشگاه جواهرات کلید موفقیت و پیشرفت مثبت یک تجارت جواهر است. به عنوان مثال، امروزه فروشگاه هایی با آخرین فناوری و اقدامات ایمنی مناسب (به دلیل کووید-19) بر مردم ارجحیت دارند.

طراحی فروشگاه جواهرات مد چیست؟

یک طراحی کامل جواهر فروشی مد باید ترکیبی از دید ایده آل و تاثیری داشته باشد که بتواند در ذهن مشتری ماندگار شود و باعث شود دوباره به فروشگاه مراجعه کنند. معمولا برندها از این استراتژی برای طراحی جواهر فروشی خوب استفاده می کنند.

طراحی جواهر فروشی

از آنجایی که طراحی فروشگاه جواهر فروشی دارای مساحت محدودی است، بهتر است به سراغ قفسه ها و وسایل نمایشی با ظرفیت زیاد بروید. علاوه بر این، پایه‌های چرخان جواهرات و پایه‌های درختی نیز در جلب توجه مشتری و وادار کردن آنها به توقف و نگاه کردن، برجسته می‌شوند.

6 نکته ای که در طراحی جواهر فروشی باید در نظر گرفت

انتخاب فروشگاه طراحی جواهر فروشی نقشی حیاتی در تکمیل محصول شما دارد. در اینجا نکاتی وجود دارد که باید قبل از نهایی کردن طراحی جواهر فروشی خوب در نظر بگیرید:

طول ها، شکل ها و طرح های متضاد را کنار هم قرار دهید. گردنبندها، انگشترها و النگوها را با طول ها و اندازه های مختلف کنار هم قرار دهید تا ظاهر آن ها را زیباتر کنید.

ناحیه نمایشگر را با موارد متعدد جلب توجه نکنید. ممکن است زیبایی آنها را کاهش دهد.

با مخلوط کردن قطعات مختلف جواهرات آزمایش کنید. گاهی اوقات، جواهرات مکمل یکدیگر هستند.

روی نقطه کانونی جواهر فروشی خود کار کنید. به عنوان مثال، اگر می خواهید آنها مستقیماً به گردنبند پررنگ نگاه کنند، وسایل پررنگ دیگر را قرار ندهید.

پیروی از هر روندی مهم نیست. فقط خودتان باشید و روندهای خود را بسازید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره طراحی مغازه طلا فروشی با کارشناسان ما در ارتباط باشید

اطمینان حاصل کنید که قطعات جواهرات شما مرتب و تمیز هستند تا اطمینان حاصل شود که درخشندگی آنها کم نمی شود.

بهترین عرضه کننده جعبه جواهرات حرفه ای کیست؟

گروه تولیدی مقدم مانکن بهترین جعبه های جواهراتی را آماده می کند که شما مطابق با دیزاین و دکور فروشگاه خود می توانید آن ها را سفارش دهید. توجه به المان های مخالف باعث می شود تا شما بهترین انتخاب را داشته باشید. در صورتی که از دکوراسیون داخلی چیزی نمی دانید، بهترین کار تماس با مشاروران ماست که شما را به بهترین نحو برای خرید محصولات صحیح راهنمایی می کنند.

ما همچنین نصب مبلمان با کیفیت بالا، مدیریت و دکوراسیون در محل، تدارکات و نگهداری پس از فروش را ارائه می دهیم. با ما می توانید از نظر بیش از 100 متخصص باتجربه که علاقه مند به ارائه بهترین راه حل ها مطابق با شرایط و ضوابط شما هستند، بهره مند شوید.

در چند سال گذشته، تیم ما با موفقیت چندین فروشگاه را در سراسر جهان راه اندازی کرده است. ما می توانیم مطابق میل شما برنامه ریزی، طراحی و اجرا کنیم.

انتخاب یک طراحی چشمگیر جواهر فروشی می تواند دشوار باشد، اما اگر تیمی از متخصصان و کاربلد را استخدام کنید، همه چیز عالی خواهد بود.

طراحی جواهر فروشی کوبیست

این پروژه به شدت بر تجزیه و تحلیل فضایی و توسعه مفهومی برای طراحی یک فروشگاه خرده فروشی شیک متکی بود. این فضا باید تمام نیازهای برنامه را با ارائه نمایشگرهای پنجره، یک منطقه تماشای نیمه خصوصی، یک بسته پول نقد، یک طبقه نمایشگاه و پشت خانه برآورده می کرد، که همه آنها باید برای دسترسی طراحی می شدند.

جواهر فروشی Elysian

جواهرات الیزی، با الهام از معماری و اساطیر یونان، ساختار هندسی تمیز و تیز را در تضاد با مفهوم مکان الیزی در نزدیکی آب جاری در اسطوره های یونانی گنجانده است. هدف این طراحی در نهایت شکل دادن به فضا به جای یک تعهد است. رهگذران نگاهی اجمالی به فضای داخلی خواهند داشت، جایی که یک جواهرساز در حال تعمیر جواهرات است و مشتریان در حال تماشای جواهرات از طریق پنجره اصلی هستند تا توجه آنها را جلب کند و آنها را به فضا جلب کند. رنگ‌های خنثی و آبی و سبز ملایم، طرح رنگی فضا را تشکیل می‌دهند و مفهوم آب را بیشتر ترویج می‌کنند و از نظر روانی ذهنیتی آرام و آرام را به مشتریان القا می‌کنند.

در حالی که در مقیاس صمیمی نیست، مشتریان همچنان به دلیل باز بودن فضا که مطمئناً هرگونه احساس محصور شدن یا ارعاب را خاموش می کند، احساس جهت گیری و راحتی خواهند داشت. علاوه بر این، این طرح تصویر جدید و به روز مشتری را در خود جای می دهد، در حالی که همچنان جوهر جاودانه جواهرات را از طریق رویکردهای مدرن با عدم تقارن و هندسه ساده شده با الهام از یونان باستان به تصویر می کشد. به طور کلی، با استفاده از رویکرد فضایی مدرن، سقف‌های بلند و طراحی کلی، جواهرات Elysian علاوه بر موفقیت در طرح مفهومی پیشنهادی، خواسته مشتری را برای فضایی «تمیز و ظریف» برآورده می‌کند.

طراحی جواهرفروشی

فاکتورهای مهم طراحی داخلی طلا فروشی

قبل از هر چیز، برای همه خرده فروشی ها و به ویژه برای یک جواهر فروشی، کمیت و کیفیت نور مستقیم در نمایش محصولات بسیار مهم است. همه چیز از نمایش رنگی نور گرفته تا استفاده از نورهای عمومی و با شدت بالا برای ایجاد فضایی راحت در داخل فروشگاه و همچنین برجسته کردن محصول با جزئیات باید مورد مطالعه قرار بگیرد.

ما همچنین یک موجودی کامل از پرونده های موجود و جدید که در فروشگاه ترتیب داده می شد تهیه کردیم. برای این طرح، ما تصمیم گرفتیم که فروشگاه را به محله‌های مجزا تقسیم کنیم، و آنها را با سقف‌ها و شکستگی‌های گردش در فروشگاه شناسایی کنیم.

محلی برای استراحت مشتریان و کارکنان

همچنین برای افراد بسیار مهم است که فضایی در فروشگاه ایجاد کنند که برای گذراندن وقت برای مشتریان و کارکنان غیررسمی و آرامش بخش باشد. ما یک قسمت نشیمن را با یک نوار مرطوب کاملاً کارآمد که در رویدادهای خاص نیز استفاده می شود، پیشنهاد می کنیم. هدف ما این است که به‌عنوان یک فروشگاه جواهرات خرده‌فروشی، حس خرید را به‌عنوان رویدادی که می‌توان از آن لذت برد، به جای یک فرآیند ساده، تطبیق دهیم. ما این کار را از طریق طراحی دقیق فضا انجام می دهیم.

استفاده بهینه از فضای طلا فروشی

به حداکثر رساندن فضای خرده فروشی برای فروش در هر فروشگاه خرده فروشی از اهمیت حیاتی برخوردار است. دفاتر اداری، اتاق‌های استراحت کارکنان و فضای کاری جواهرساز همگی در اطراف هسته مرکزی قرار گرفته‌اند و با استفاده از دیوارهای جداکننده فضای بیشتری برای ویترین ایجاد می‌کنند. تراز کردن دسترسی به این فضاهای پیرامونی با پنجره های بیرونی باعث می شود نور طبیعی از همه طرف در سراسر فروشگاه پخش شود و فضای راحت را بیشتر تقویت کند.

امنیت طلافروشی

یکی دیگر از عوامل بسیار مهم در طراحی جواهر فروشی امنیت است. ما روند روزانه جریان محصول از طریق فروشگاه را به طور کامل شرح دادیم و همه چیز را از پیشخوان فروش گرفته تا محل گاوصندوق طراحی کردیم تا امنیت را در سراسر فروشگاه برطرف کنیم. دوربین های امنیتی و سیستم های دزدگیر ابزارهای تکنولوژیکی مهمی برای تمامی موسسات خرده فروشی هستند.

انتهاب صحیح المان ها

در نهایت، انتخاب دقیق و قرار دادن آثار هنری و سایر المان های داخلی نیز به افزایش فضا کمک می‌کند. این به شخصی سازی فضا کمک می‌ کند و اجازه می ‌دهد فروشگاه فرهنگ خودش را بگیرد. برخی از افراد ایده هایی ناب دارند که پیاده کردن آن ها در طراحی داخلی باعث ایجاد محیط بسیار جذابی می شود.

هنگام طراحی یک فروشگاه خرده فروشی، خواه جواهر فروشی باشد یا هر نوع دیگری، مهم است که عوامل اولیه و اصلی در طراحی را رعایت کنید و بعد از آن موارد یاد شده را با محیط تطبیق دهید تا در نهایت یک فضای ویژه با امضای شخصی بسازید.

هزینه طراحی داخلی طلا فروشی

تیم حرفه ای مقدم مانکن علاوه بر اینکه محصولات با کیفیت را به صورت خرده و عمده در اختیار شما قرار می دهند، بلکه به سادگی برای داشتن فضایی مناسب به شما کمک می کنند و طراحی داخلی طلافروشی شما را به بهترین نحو انجام می دهند. برای اطلاع از هزینه ها باید با مشاوران ما تماس بگیرید چراکه هزینه ها را فاکتورهای مشخصی تعیین می کند که برای هر فرد فروشگاه طلایی متفاوت خواهد بود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *