دکوراسیون طلا و ویترین طلا فروشی و جواهر

شرکت طراحی دکوراسیون طلا و جواهر مقدم افتخار دارد ویترین طلا و جواهر فروشی های معتبر در کل کشور را با به روزترین طراحی و متریال با کیفیت همراه با  ضمانت ارائه دهد.

از طراحی تا اجرا همراه شما هستیم …

طراحی دکور طلا فروشی

دکوراسیون طلا طبق سلیقه مشتری همراه با مشاوره کارشناسان ما انجام میشود. به این صورت که ابتدا در مرحله اولیه فضا و محیط موردنظر شما اندازه گیری دقیق میشود سپس کارشناسان طراحی با توجه به متراژ محیط شما جانمایی دکور را انجام میدهند و طراحی ۳ بعدی مطابق با اندازه ویترین طلا شما انجام میشود.

بعد از اتمام طراحی با توجه به نظر شما مشتری محترم و تنوع جنس و پارجه های موجود در بازار و تولیدی گروه مقدم، اعم از پارچه ای (مخمل ، جیر و …) یا چرم وارد مرحله تولید می شود و کارفرما با اطلاع از ۰ تا ۱۰۰ مراحل کار میتواند نظرات خود را به کارشناسان طراحی اعلام کند.

بعد از گذراندن مرحله تولید المان های دکور طلا فروشی و آماده سازی تمامی مانکن ها نوبت به اجرا و نصب در محل میرسد، کارشناسان فنی بخش ویترین طلا و جواهر در محل شما مشتری محترم حاضر و تمامی المان های تولیدی را مطابق با طراحی سه بعدی ویترین طلا چیدمان و دکور میکنند.

لازم به ذکر است عکس و فیلم از نمونه کارهای اجرایی ما در شهرهای مختلف در سایت و شبکه های اجتماعی گروه تولیدی مانکن طلا و جواهر مقدم  منتشر شده و شما به راحتی می توانید کیفیت نمونه کار های دکوراسیون طلا را مشاهده و رضایت مشتریان ما رو جویا باشید.