دکوراسیون طلافروشی

اولین برداشت مشتری از شما با دیدن ویترین طلافروشی شکل میگیرد.

برای سفارش انواع ویترین طلا با ما در ارتباط باشید.

ویترین طلافروشی در واقع اولین معرف شما به مشتری است.

پس برای داشتن یک کسب و کار موفق تمرکز و توجه به دکوراسیون طلافروشی و طراحی ویترین طلافروشی اهمیت بالایی دارد.

برای دکور طلافروشی باید فاکتورهای مختلفی در نظر گرفته شوند که در ادامه بیشتر در مورد آنها توضیح داده ایم.

شرکت مقدم مانکن افتخار دارد، ویترین طلا و جواهر فروشی های معتبر در کل کشور را با به روزترین طراحی و متریال با کیفیت همراه با  ضمانت ارائه دهد.

طراحی های خوب مغازه برای جواهرات از مهارت های طراحی طراح و هنر نفیس کارگران جدایی ناپذیر است.

ما به عنوان یک تامین کننده با بیش از 11 سال تجربه در طراحی فروشگاه برای جواهرات، متعهد شده ایم که راه حل های عملی به مشتریان در راستای افزایش زیبایی و اصالت و هویت برند، در کمترین زمان با پایین ترین قیمت و بالاترین کیفیت را به مشتریان ارائه دهیم.

راههای ارتباطی:

09121391807

02634514900

کلیک کنیدwhatsup

مراحل طراحی دکوراسیون طلا فروشی 

دکوراسیون طلا طبق سلیقه مشتری همراه با مشاوره کارشناسان ما انجام می شود. به این صورت که؛

  • ابتدا در مرحله اولیه فضا و محیط موردنظر شما اندازه گیری دقیق می شود، سپس کارشناسان طراحی با توجه به متراژ محیط شما جانمایی دکور را انجام می دهند و طراحی 3 بعدی مطابق با اندازه ویترین طلا شما انجام می شود.
  • بعد از اتمام طراحی با توجه به نظر شما مشتری محترم و تنوع جنس و پارجه های موجود در بازار و تولیدی گروه مقدم، اعم از پارچه ای (مخمل، جیر و …) یا چرم وارد مرحله تولید می شود و کارفرما با اطلاع از 0 تا 100 مراحل کار میتواند نظرات خود را به کارشناسان طراحی اعلام کند.
  • بعد از گذراندن مرحله تولید المان های دکور طلا فروشی و آماده سازی تمامی مانکن ها نوبت به اجرا و نصب در محل میرسد، کارشناسان فنی بخش ویترین طلا و جواهر در محل شما مشتری محترم حاضر و تمامی المان های تولیدی را مطابق با طراحی سه بعدی ویترین طلا چیدمان و دکور میکنند.

لازم به ذکر است عکس و فیلم از نمونه کارهای اجرایی ما در شهرهای مختلف در سایت و شبکه های اجتماعی گروه تولیدی مانکن طلا و جواهر مقدم  منتشر شده و شما به راحتی می توانید کیفیت نمونه کار های دکوراسیون طلا را مشاهده و رضایت مشتریان ما رو جویا باشید.