دکوراسیون طلا و ویترین طلا فروشی و جواهر

شرکت طراحی دکوراسیون طلا و جواهر مقدم افتخار دارد ویترین طلا و جواهر فروشی های معتبر در کل کشور را با به روزترین طراحی و متریال با کیفیت همراه با  ضمانت ارائه دهد.

از طراحی تا اجرا همراه شما هستیم …

طراحی دکور طلا فروشی

دکوراسیون طلا طبق سلیقه مشتری همراه با مشاوره کارشناسان ما انجام میشود. به این صورت که ابتدا در مرحله اولیه فضا و محیط موردنظر شما اندازه گیری دقیق میشود سپس کارشناسان طراحی با توجه به متراژ محیط شما جانمایی دکور را انجام میدهند و طراحی ۳ بعدی مطابق با اندازه ویترین طلا شما انجام میشود.

بعد از اتمام طراحی با توجه به نظر شما مشتری محترم و تنوع جنس و پارجه های موجود در بازار و تولیدی گروه مقدم، اعم از پارچه ای (مخمل ، جیر و …) یا چرم وارد مرحله تولید می شود و کارفرما با اطلاع از ۰ تا ۱۰۰ مراحل کار میتواند نظرات خود را به کارشناسان طراحی اعلام کند.

بعد از گذراندن مرحله تولید المان های دکور طلا فروشی و آماده سازی تمامی مانکن ها نوبت به اجرا و نصب در محل میرسد، کارشناسان فنی بخش ویترین طلا و جواهر در محل شما مشتری محترم حاضر و تمامی المان های تولیدی را مطابق با طراحی سه بعدی ویترین طلا چیدمان و دکور میکنند.

لازم به ذکر است عکس و فیلم از نمونه کارهای اجرایی ما در شهرهای مختلف در سایت و شبکه های اجتماعی گروه تولیدی مانکن طلا و جواهر مقدم  منتشر شده و شما به راحتی می توانید کیفیت نمونه کار های دکوراسیون طلا را مشاهده و رضایت مشتریان ما رو جویا باشید.

طراحی دکوراسیون طلا در یک نگاه

۱- مشاوره و اطلاع کامل از سلیقه مشتری با در نظر گرفتن طراحی های روز دنیا

۲- اندازه گیری دقیق از فضا و محیط موردنظر

۳- طراحی سه بعدی دکور طلا فروشی

۴- تاییده و اعمال نظر شما مشتری محترم

۵- انتخاب پارچه با توجه به سلیقه و بودجه شما و همفکری کارشناسان طراحی

۶- تولید المان ها توسط تیم تخصصی دکوراسیون طلا و جواهر مقدم

۷- حضور کارشناسان دکوراتیو در محل و چیدمان المان های تولیدی

چرا دکوراسیون طلا فروشی را به ما بسپارید؟

ارسال به سراسر کشور همراه با نصب و اجرا در محل (در صورت نیاز)

با افتخار اعلام می داریم شرکت طراحی مانکن طلا و جواهر مقدم اولین تولید کننده مانکن و استندهای پایه فلزی با متریال درجه یک در ایران می باشد.

تولیدانواع استند جواهر،مانکن و تابلو،پایه نیم ست و مدال،پایه النگو،پایه گوشواره،پایه انگشتری،تندیس، طراحی و اجرای انواع دکور طلا و جواهر توسط شرکت طراحی مانکن طلا و جواهر مقدم با متریال درجه یک از ۰ تا ۱۰۰ توسط کارشناسان در هرکجای کشور انجام خواهد شد.

در صورتی که مایل به اطلاعات بیشتر در این زمینه هستید میتوانید مطلب منتشر شده برای تاثیر بیشتر دکور طلا جهت جذب مشتری چه طراحی باید انجام شود؟ را مطالعه کنید.