درب مناسب طلافروشی

درب مناسب طلافروشی

درب مناسب طلافروشی باید به گونه ای باشد که ضمن تأمین امنیت لازم طلافروشی، طراحی زیبا و جذابی داشته باشد و دکور بیرونی را جذاب کند.

برای طراحی دکور داخلی و دکور بیرونی طلافروشی باید از بهترین المان ها استفاده نمود تا جذابیت لازم ایجاد شود و مورد توجه مشتریان و خریداران طلا قرار بگیرد. در انتخاب درب برای جواهرفروشی باید به نکات مهمی توجه داشت.

اهمیت انتخاب درب مناسب طلافروشی

درب طلافروشی باید تأمین کننده امنیت باشد. آمار نشان می دهد که درصد زیادی از سرقت ها از طریق درب های جلو انجام می شود. در واقع امنیت طلافروشی بیشتر از ناحیه درب ورودی به خطر می افتد. دارایی ها و اموال موجود در طلافروشی، اهمیت زیادی دارند و این مسئله سبب می شود که تأمین امنیت آن بسیار مهم باشد. سرقت از طلافروشی، یک خسارت بزرگ به مالکان آنها وارد می کند که جبران آن ممکن است دشوار و یا حتی نشدنی باشد. لذا از هر المان و تجهیزات امنیتی باید استفاده نمود که امنیت طلافروشی در بالاترین سطح ممکن باشد.

درب ضدسرقت برای طلافروشی

درب ضدسرقت، درب مناسب طلافروشی است که احتمال سرقت را به شدت کاهش می دهد. درب ضدسرقت، تأمین کننده امنیت موردانتظار صاحبان طلافروشی است. درب ضد سرقت از ویژگی های بسیار خوبی برخوردار است و یک سد محکم در برابر سارقان می باشد.

مسئله ای که باید مورد توجه قرار بگیرد این است که درب ضدسرقت نه تنها از سطح امنیتی بسیار بالایی برخوردار است، بلکه می توان دکوراسیون طلافروشی را شیک تر کند. زیرا این درب ها از ظاهر زیبایی برخوردار هستند.

این درب ها دارای ساختاری هستند که مانع از دستکاری، تخریب و شکستن و … می شوند. لذا سارقان برای آسیب زدن به آنها، چاره ای ندارند. مقاومت این درب ها بسیار بالا است. این مقاومت در تمامی بخش ها از جمله قفل، لولا و بدنه و … وجود دارد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید

آپشن های امنیتی درب ضد سرقت طلافروشی

درب مناسب طلافروشی می تواند از مدل ها و انواع مختلفی باشد. درب ضدسرقت دارای ویژگی های است که احتمال باز شدن قفل آن توسط افراد غیرمجاز، صفر است. زیرا این درب ها در تمامی بخش ها، تقویت شده اند. در بدنه این درب ها از پشم سنگ نسوز استفاده می شود که این مسئله سبب می شود که این درب ها در برابر آتش سوزی مقاوم باشند.

این درب ها بر اساس استانداردهای محیطی مثل سرما و گرما و صدا و … طراحی و ساخته می شوند و المان های امنیتی در آنها لحاظ می شود. البته ناگفته نماند که ضریب اطمینان این درب ها، صد درصد نیست.

سطح ایمنی درب های ضدسرقت طلافروشی

دلیل تأکید به استفاده از درب مناسب طلافروشی که به صورت ضدسرقت باشد، این است که ایمنی طلافروشی تأمین شود. با استفاده از این درب ها، از اکسسوری ها و طلاو جواهرات موجود طلافروشی به خوبی حفاظت می شود.

نه تنها طلا و جواهرات موجود در طلافروشی، ارزش زیادی دارند بلکه عناصر و تجهیزاتی مانند مانکن طلا، گاوصندوق، جعبه های خاص طلا و جواهر و … ارزشمند هستند و سرقت آنها برای طلا فروشان گران تمام می شود.

یک درب ضدسرقت که مناسب جواهرفروشی باشد باید ضخامت بالایی داشته باشند. این درب ها باید از طرفین دارای عایق مناسب باشد. سطح ایمنی انواع درب ضدسرقت که توسط شرکت های مختلف، طراحی و تولید می شوند با یکدیگر متفاوت است.

لذا باید در انتخاب درب جواهرفروشی به برند آن توجه داشته باشید تا بالاترین سطح امنیتی را داشته باشد. شرکت های مختلفی در زمینه درب های ضدسرقت فعالیت دارند اما تمامی آنها نمی توانند درب ضدسرقت با امنیت بالا را تولید کنند.

بهترین درب مناسب طلافروشی، دربی است که از استانداردهای جهانی برخوردار باشد. این درب ها باید دارای مستحکم ترین و مقاوم ترین قفل ها باشند. اگر یک درب ضدسرقت خوبی برای طلافروشی خریداری کردید، گمان نکنید که احتمال سرقت از طلافروشی شما به صفر رسیده است. شما باید از سایر المان های امنیتی استفاده کنید.

نوع درب ضدسرقت، آلیاژ استفاده شده در یراق آلات درب، کیفیت ساخت، نوع فریم، قفل درب و … تعیین کننده سطح امنیتی درب هستند. دربی که از بهترین ویژگی ها برخوردار باشد در مقابل فشار، برش، دستکاری اهرم و قفل و … از مقاومت و پایداری بسیار خوبی برخوردار می باشد. سطح امنیتی درب های ضد سرقت با درب های آکاردئونی معمولی، قابل مقایسه نمی باشد.

درب مناسب طلافروشی

خصوصیات درب مناسب طلافروشی

 • ساختار این درب باید به گونه ای است که بعد از نصب در چهارچوب، قابل اهرم نمی باشد و کار را برای سارقان دشوار می کند.
 • نوار یا ریسمانی لاستیکی موجود در درب موجب ممانعت از گرد و غبار و اتلاف انرژی می شود.
 • قفل های این درب از 11 زبانه برخوردار است که در سه جهت گوناگون عمل می کنند.
 • ورق به کار رفته برای این درب دارای حداقل یک میلی متر ضخامت است که این مسئله بیانگر سطح ایمنی و مقاومت آنها می باشد.
 • درب مناسب طلافروشی به صورت ضد آب است.
 • وزن این درب ها بسیار زیاد است و این مسئله در ضد سرقت بودن آن تأثیرگذار است.
 • مقاومت این درب به اندازه ای بالا است که در برابر آتش سوزی و زمین لرزه مستحکم است و دچار مشکل نمی شود.
 • این درب ها به واسطه چندین نقطه به چهارچوب وصل می شوند.
 • این درب کاملاً عایق صدا می باشد.
 • پشم سنگ نسوز موجود در این درب سبب عایق حرارتی درب ضد سرقت می شود.
 • ساخت کلاف داخلی درب و بخش میانی درب با استفاده از ورق های فلزی انجام می شود.

انواع درب مناسب طلافروشی

این درب ها در چندین نوع شامل درب طلافروشی لوکس، درب طلافروشی شیشه ای، درب طلا و جواهرفروشی فولادی، درب ویترین طلا و جواهرفروشی استیل و … وجود دارند که هر یک از آنها از خصوصیات خاصی برخوردار هستند و سطح امنیتی مختلفی دارند. امروزه بیشتر از درب ضد سرقت استیل استفاده می شود که کاربردهای فراوانی دارند و برای هر نوع طلافروشی اعم از کوچک و بزرگ با هر دکوراسیونی مناسب می باشند. این درب ها باید از بهترین طراحی برخوردار باشند تا دکوراسیون طلافروشی را شیک و جذاب کنند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 − 3 =