راهنمای خرید گاوصندوق آسانسوری

راهنمای خرید گاوصندوق آسانسوری

خرید گاوصندوق آسانسوری امنیت فروشگاه طلا فروشی را تضمین خواهد کرد. اگر شما هم صاحب طلافروشی هستید و‌هنوز اقدام به خرید این محصول نکرده اید لازم است هر چه سریع تر برای آن آماده شوید چرا که ممکن است امنیت طلافروشی در حال حاضر به درستی انجام نشده باشد.

جهت کسب مشاوره رایگان درباره دکوراسیون داخلی طلا فروشی با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

همانطور که ذکر شد خرید گاوصندوق برای طلا فروشی یکی از مهم ترین و موثرترین فعالیت هاست که باید در اولویت قرار بگیرد. در غیر این صورت در تمام طول مدیریت فروشگاه باید منتظر فاجعه ای بود که از آن بی خبرید.

برای از بین بردن تمام نگرانی ها، لازم است مغازه و دارایی خود را ایمن سازید. برای اینکه بهترین انتخاب را در تهیه گاوصندوق داشته باشید، در ادامه همراه مقدم مانکن باشید.

خرید گاوصندوق آسانسوری

گاوصندوق ها را می توانید در ابعاد و اشکال مختلف سفارش دهید. داشتن چند گاوصندوق به شما کمک می کند تا از نظر امنیت خیالتان راحت باشد. گاوصندوق ها انواع مختلفی دارند که شما با توجه به نیاز خود می توانی. تعدادی از آن ها را داشته باشید و یا تنها یکی را خریداری نمایید.

در برخی موارد ممکن است شما به گاوصندوق کوچک و رمزدار نیاز داشته باشید و یا در برخی مواقع گاوصندوقی برای حفظ طلاها که باید ابعاد بزرگتری داشته باشد و از لحاظ استحکام، مقاومت بالایی هم داشته باشد.

انواع گاوصندوق طلافروشی

گاو صندوق معمولا بر اساس کارایی به چند دسته تقسیم می شوند و هر یک برای کار خاصی مورد استفاده قرار می گیرد. در صورتی که شما نیاز به گاو صندوق بزرگ دارید نمی توانید از گاو صندوق های رمزدار کوچک استفاده کنید. از این رو در ادامه انواع گاوصندوق ها را مورد بررسی قرار می دهیم تا در بهترین حالت بتوانید آنچه مد نظر دارید را انتخاب کنید.

گاوصندوق زیر ویترینی

این گاو صندوق یکی از تجهیزات مهم در طلا فروشی ها محسوب می شود چراکه برای حفظ سرمایه بسیار زیادی در نظر گرفته شده است.

این محصول وزن بالایی دارد و درست زیر ویترین قرار می گیرد.

قیمت گاوصندوق آسانسوری دست دوم

گاوصندوق آسانسوری

خرید گاوصندوق آسانسوری از مهم ترین تجهیزات مورد نیاز در فروشگاه طلا ست. وجود آن در هر فروشگاه طلافروشی لازم و ضروری ست.

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره دکوراسیون طلابا کارشناسان ما در ارتباط باشید

زمانی که فروشنده برای چیدن طلاها تلاش می کند، استهلاک به وجود آمده از ارزش طلاها کم می کند. از این رو این گاوصندوق نیاز به چیدمان هر روزه را بر طرف کرده است و نیازی نیست زمان زیادی را صرف این موضوع کنید.

ویترین در این گاو صندوق با یک دکمه بیرون آمده و در معرض نمایش قرار می گیرد و با یک دکمه به درون گاوصندوق بر می گردد.

یکی از کاربردی ترین گاوصندوق ها در طلا فروشی این نوع گاوصندوق است. با توجه به راهنمای خرید گاوصندوق آسانسوری شما می توانید به بهترین نحو این محصول را از مقدم مانکن دریافت نمایید.

 گاوصندوق خانگی

این نوع گاوصندوق از نمونه های کوچک است که امنیت بالایی هم دارد، هم در خانه  قابل استفاده ست هم در طلا فروشی

زمانی که شما نیاز دارید مدارک و اقلام دیگری را در فروشگاه محافظت کنید، بهترین خرید را با انتخاب این گاوصندوق انجام خواهید داد.

این گاوصندوق ها معمولا رمز دیجیتالی دارند و وزن بالایی هم دارند. در صورتی که به جز مدارک، تجهیزات دیگری دارید که نیاز به حفاظت دارند این گاوصندوق می تواند نقش خود را ایفا کند‌. در غیر این صورت گاوصندوق مدارک برای شما انتخاب بهتری خواهد بود.

 

گاوصندوق مدارک

گاوصندوق کوچکی ست با رمز دیجیتال که شما برای حفظ مدارک و اشیای گران قیمت خود می توانید از این محصول استفاده نمایید. معمولا در خانه ها مورد استفاده ست اما برای طلا فروشی می توانید به منظور افزایش امنیت، آن را به دیوار یا زمین پیچ کنید.

خرید گاوصندوق طلا و جواهر

این گاوصندوق مناسب طلافروشی هایی ست که امکان خرید گاوصندوق آسانسوری یا زیر ویترینی ندارند.

به طور کلی مخصوص فضاهای کوچک است و امنیت دارایی را به خوبی افزایش می دهد. این گاوصندوق وزن و حجم بسیار زیادی دارد.

در صورتی که بخواهید آن را خریداری کنید می توانید با مشاوران مقدم مانکن در تماس باشید. تیم ما ارائه دهنده برترین گاوصندوق های طلافروشی ست که متناسب با نیاز شما بهترین ها را در اختیارتان قرار می دهند.

گاوصندوق بر اساس امنیت

گاو صندوق ها را بر اساس امنیتی که دارند هم دسته بندی می کنند. در واقع ممکن است شما ضد سرقت بودن و یا ضد حریق بودن آن برایتان در اولویت باشد. در بیشتر مواقع شما هر دوی آن را نیاز دارید که در این صورت باید اقدام به خرید گاوصندوق آسانسوری نمایید.

خرید گاوصندوق آسانسوری

خرید گاوصندوق ضد حریق

زمانی که بحث امنیت و ضد حریق بودن گاوصندوق می باشد، اولین چیزی که جلب توجه می کند ضد حریق بودن آن است.

قاعدتا آتش سوزی نباید بتواند این گاوصندوق ها را بسوزاند. اما بر اساس استاندارد، در زمان آتش سوزی گاوصندوق ضد حریق به مدت ۹۰ دقیقه باید بتواند در برابر دمای ۸۰۰ درجه را تحمل نماید و در این دما تغییر حالتی در کاغذها، چک ها و هر آنچه داخل گاوصندوق می باشد نباید مشاهده گردد.

این گاوصندوق معمولا بسیار سنگین می باشند. هرچه محصول سنگین تر باشد درصد ضد حریق بودن آن بالاتر می رود. در هنگام خرید گاوصندوق آسانسوری باید به این نکته هم توجه داشته باشید.

گاوصندوق ضد سرقت

معمولا این محصولات با توجه به برند و نوع ساخت در برابر سرقت دستورالعمل های متفاوتی را ارائه می دهند.

در بخش درونی این گاوصندوق ها لایه ای وجود دارد که در صورت احساس ناامنی، چهار ضامن خارج شده و قفل مرکزی را فعال می کنند‌. قبل از اینکه این قفل فعال شود، آژیر خطر به صدا در می آید.

بعد از اینکه قفل های ضد سرقت فعال شوند شما به عنوان صاحب آن هم نمی توانید موفق به باز کردن در شوید. تنها راه باز شدن آن، مراجعه به نمایندگی خواهد بود.

خرید گاوصندوق آسانسوری این امکان را به شما می دهد تا از این دو ویژگی به طور همزمان استفاده کنید.

ابعاد در خرید گاوصندوق

قبل از اینکه شما بخواهید گاوصندوق یا هر محصول دیگری را خریداری نمایید باید به طور کلی انواع آن را شناخته باشید و با آن ها آشنایی داشته باشید. در این صورت است که می توانید درست ترین انتخاب را انجام دهید.

برای همه افراد یک گاوصندوق خاص مناسب نیست، خرید معمولا بر اساس نیاز انجام می شود که گاوصندوق هم از قانون مستثنی نیست.

گاوصندوق کوچک و سبک

ممکن است فرد بخواهد از طلا و جواهرات خود در خانه نگهداری کند، از این رو گاوصندوق های بزرگ و یا آسانسوری برای او مناسب نخواهد بود.

گاوصندوق های کوچک معمولا بهترین گزینه برای ایجاد امنیت مدارک و اجسام گران قیمت در منزل محسوب می شود.

گاوصندوق سنگین

این نمونه گاوصندوق امنیت بالایی در حفظ طلا و جواهرات خواهد داشت، سنگین بودن یکی از ویژگی هایی ست که در زمان خرید گاوصندوق آسانسوری باید به آن دقت کنید. وزن گاوصندوق رابطه مستقیمی با بتن و ورق آلیاژ به کار رفته در آن دارد. گاو صندوق های سبک را نمی توان به عنوان یک گاوصندوق خوب دید، همان طور که از قیمت آن مشخص است و وزن کمی هم دارد نمی تواند کیفیت بالایی داشته باشد.

اولین نکته در خرید گاوصندوق باید حفظ امنیت بالا باشد، گاوصندوق های سنگین به خوبی امنیت مورد نیاز را ایجاد می کنند.

زمانی که شما تکلیف خود را مشخص کنید و به طور دقیق بدانید که می خواهید کدام کاربرد گاوصندوق را مورد استفاده قرار دهید، بعد اقدام به خرید نمایید.

خرید گاوصندوق دو طبقه

این نوع گاوصندوق با توجه به عرض کمی که دارد می تواند برای مکان های کم عرض مورد استفاده قرار گیرد. به جای خرید دو گاوصندوق و تفکیک آن می توانید این گاوصندوق را خریداری کنید و از هر طبقه به صورت مجزا بهره گیرید. بیشتر در فروشگاه ها این نوع گاوصندوق مورد استفاده قرار می گیرد.

راهنمای خرید گاوصندوق آسانسوری

نکات مهم در خرید گاوصندوق آسانسوری

نکته ای که باید به آن توجه داشته باشید این است که در خرید گاوصندوق مهم ترین بخش، قفل آن است.

بهترین قفل برای گاوصندوق قفل ترکیبی یا بایومتریک بوده که اعتبار آن از روش دی ان ای هم بالاتر است. چراکه این قفل براساس اثر انگشت فرد احراز هویت وی کار می کند.

نکته بعدی نحوه قرار گیری زبانه های گاوصندوق است که باید به تعداد، جنس و محل قرار گیری آن ها دقت داشته باشید معمولا به صورت ثابت و متحرک وجود دارند.

امنیت گاوصندوق طلافروشی با داشتن گلس لاک به کلی تغییر می کند و بیش از پیش مقاوم تر می شود.

از مهم ترین نکات در مورد گاوصندوق آسانسوری و دیگر گاوصندوق ها نسوز بودن آن هاست. باید به آن دقت داشته باشید که دارای استاندارد مورد نظر باشد.

بعد از آن ضد نفوذ بودن در خرید گاوصندوق آسانسوری موثر است. چراکه که با این خصیصه اجازه ورود آب به داخل گاوصندوق را نمی دهد.

قیمت خرید گاوصندوق آسانسوری

قیمت مشخصی برای این محصول وجود ندارد اما ارتباط با مشاوران فروش در تیم مقدم مانکن می تواند به شما کمک کند تا بهترین گاوصندوق را مطابق با بودجه ای که در نظر دارید خریداری نمایید.

مشاهده قیمت خرید گاوصندوق آسانسوری در سایت فروشگاهی ما امکان پذیر خواهد بود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *