بهترین رنگ برای مانکن ویترین طلافروشی

بهترین رنگ برای مانکن ویترین طلافروشی

بهترین رنگ برای مانکن ویترین طلافروشی از جمله مواردی ست که در این مطلب از مقدم مانکن به بررسی آن پرداخته ایم.

برای سفارش ویترین طلا با ما در ارتباط باشید.

بهترین رنگ برای مانکن رنگی است که با دکور ویترین و دکوراسیون داخلی هم خوانی داشته باشد. معمولا رنگ های موجود یا در روشن ترین حالت هستند یا در تیره ترین سطح. چراکه تنها در این حالت طلاها می توانند خود نمایی کنند.

جهت کسب مشاوره رایگان درباره دکوراسیون داخلی طلا فروشی با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

درست ترین انتخاب برای رنگ مانکن، زمانی انجام می شود که شما بدانید عمده محصولاتی که در ویترین می چینید طلایی هستند یا نقره ای. این مورد می تواند تاثیر فراوانی در انتخاب رنگ مانکن داشته باشد.

انتخاب بهترین رنگ برای مانکن ویترین طلافروشی

طلا فروشی یکی از معتبرترین فروشگاه های تجاری به حساب می آید. از این رو باید بتوانید ویترین آن را به گونه ای بچینید که بر اعتبار آن افزوده شود و گران بها بودن محصولات از پشت ویترین به چشم بخورد.

برای کار باید نکات مهمی را اجرایی کنید. شما به عنوان یک فروشنده طلا باید با قوانین طراحی آشنا باشید تا در بین رقبا دیده شوید.

هارمونی را رعایت کنید

قبل از اینکه بهترین رنگ برای مانکن ویترین طلافروشی را بررسی کنیم لازم است بدانید ویترین طلافروشی نیاز به هارمونی با دکوراسیون داخلی دارد.

از این رو دقت در طراحی ویترین بسیار حائز اهمیت است. برای این مورد باید اندازه مغازه یا فروشگاه را در نظر بگیرید، در صورتی که کار خود را به طراحان مقدم مانکن سپرده اید نگرانی را از خود دور کنید چراکه در بهترین حالت فروشگاه را به شما تحویل خواهند داد.

به طور کلی دست طراحان در طراحی دکوراسیون داخلی برای فروشگاه های بزرگ باز تر است، اما تیم حرفه ای ما برای مغازه طلافروشی کوچک هم برنامه ای فوق العاده دارد.

در ایجاد هارمونی باید به دکوراسیون داخلی، ویترین و نورپردازی دقت کافی داشته باشید.

نورپردازی مناسب طلافروشی

به منظور نورپردازی ویترین معمولا از لامپ های اس ام دی استفاده می شود که نور را به خوبی پخش می کند و باعث بالا رفتن تمرکز مشتری بر روی محصول خاص می گردد.

برای داشتن نور پردازی مناسب به هیچ عنوان از مهتابی استفاده نکنید چراکه این انتخاب می تواند اعتبار فروشگاه شما را به کلی کاهش دهد.

بهترین انتخاب لامپ های اس ام دی می باشد.

یکی از ایده هایی که می تواند جذابیت ویترین را افزایش دهد، استفاده از نور متحرک است. این کار ویترین را بسیار شیک و لوکس می کند.

بهترین رنگ برای مانکن ویترین طلافروشی

رنگ مناسب برای دیوار و دکور

برای جلب نظر مشتریان باید المان های مختلفی را رعایت کنید و با کنار هم قرار دادن آن ها، مشتریان خود را افزایش دهید. دکوراسیون داخلی باید به گونه ای باشد که بین تمام اجزای طلا فروشی هارمونی ایجاد کند. انتخاب متریال برای دیوارها می تواند تاثیر مستقیم بر روی دکوراسیون داخلی داشته باشد.

برای اینکه به جذابیت دکور بیفزایید، از لوازم تزئینی مناسب در ویترین و بر روی دیوار ها استفاده کنید.

نهایتا این شما هستید که رنگ مناسب دیوار و دکور را انتخاب می کنید. اما توجه کنید که خود شما مشتری شما نیست! به این معنی که باید ویترین را برای مشتریان بچینید نه برای خودتان. در صورتی که بتوانید پرسونای مخاطب خود را شناسایی کنید قطعا می توانید بهترین رنگ برای مانکن ویترین طلافروشی و دکوراسیون داخلی را انتخاب کنید.

کف پوش مناسب طلافروشی

برای اینکه بتوانید بهترین متریال را تهیه نمایید باید بدانید که از کف پوش ها چه انتظاری دارید. می خواهید با دوام باشند یا تنها زیبایی آن ها مد نظر شما است؟ با تعیین کردن این موارد می توانید از متریال موجود در بازار یکی را برگزینید.

در صورتی که فروشگاه بزرگی دارید با توجه به متراژ، از قطعات بزرگتر استفاده کنید. این کار باعث جذابیت بیشتر فروشگاهتان می شود.

متریالی که انتخاب می کنید باید دارای کیفیت بالایی باشد و آن قدر سر نباشد که مشتری نتواند تعادل خود را حفظ کند.

در قسمت هایی از کف سالن می توانید از فرش های گرانقیمت استفاده کنید اما نمی توانید زمین را فرش بیندازید، این کار کاملا غیر حرفه ای خواهد بود.

پیشخوان طلافروشی

کانتر یا پیشخوان یکی از مهم ترین قسمت های طلافروشی ست چراکه مشتری طلا در این قسمت از شما تحویل می گیرد و معامله سر این میز انجام می شود. خیلی مهم است که طراحی پیشخوان با ظرافت و امنیت انجام شده باشد. هر دوی این موارد تاثیر بسیاری در فروش شما خواهد داشت.

زیبایی آن، به مشتری ارزش می دهد و امنیت آن خیال شما را آسوده می کند که هر دو باعث بالا بردن تمرکز و در نهایت بالا بردن فروش می گردد.

رنگ مناسب برای پیشخوان رنگی ست که با باقی دکور هم خوانی داشته باشد و مناسب ترین مکان برای آن، مکانی ست خلوت که هم شما و هم مشتری تمرکز بیشتری داشته باشید و با رفت و آمد های مختلف دچار حواس پرتی نشوید. شما باید پشت کانتر قرار گیرید و در سطح بالاتری باشید تا به خوبی به مغازه تسلط پیدا کنید.

برای این قسمت هم باید نورپردازی به درستی انجام شود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره دکوراسیون طلابا کارشناسان ما در ارتباط باشید

محل قرار گیری مشتری را خودتان تعیین کنید

بهتر است برای رفت و آمد مشتریان فضای جداگانه ای را قرار دهید. در واقع مشتریان نباید به ویترین و یا پیشخوان شما دسترسی داشته باشند.

در این صورت نه تنها می توانید تمرکز فروشنده روی اجناس را بالا ببرید بلکه می توانید امنیت مغازه را به خوبی حفظ کنید. چرا که با این کار مشتری در فضای خاصی قرار می گیرد که تنها به خرید فکر می کند.

امنیت مغازه طلافروشی

درست است که شما در تمام مسیر باید به فکر ظرافت و زیبایی دکور و ویترین مغازه خود باشید. اما برقراری امنیت این مکان هم کار دشواری خواهد بود که باید از این نظر هم به اطمینان خاطر برسید. بهترین رنگ برای مانکن ویترین طلافروشی را در ادامه شرح خواهیم داد.

ایجاد امنیت طلافروشی با استفاده از گاوصندوق فراهم خواهد شد، اما شما نمی توانید در صورتی که مغازه باز است، اجناس خود را همچنان درون گاوصندوق نگه دارید چراکه مشتری باید بتواند محصولات را از نزدیک ببیند.

در واقع شما باید بتوانید تسلط خود را بر روی طلاها و ویترین بالا ببرید.

برای بالا بردن مغازه طلافروشی می توانید روی تیم مقدم مانکن حساب کنید، چراکه بهترین گاوصندوق ها را با بهترین متریال در اختیار شما قرار می دهد.

یکی از بهترین انتخاب ها برای افزایش امنیت و کاهش استهلاک طلاها، گاوصندوق آسانسوری ست که در ابعاد متنوع می توانید آن را سفارش دهید.

نمای بیرونی طلافروشی

بهترین رنگ برای مانکن ویترین طلافروشی زمانی انتخاب می شود که شما بتوانید بین تمام اجزای نام برده شده، هارمونی ایجاد کنید.

ممکن است بهترین رنگ برای یک نفر سبز باشد و برای نفر بعدی مشکی.

تنها چیزی که باید به آن دقت داشته باشید این است که از رنگ مورد نظر تیره ترین یا روشن ترین سطح رنگی را انتخاب کنید تا طلاها روی آن خودنمایی کنند.

نمای بیرونی مغازه به جز ویترین، شامل در و دیوارها می شود باید بتوانید دکور را در تمامی قسمت های مغازه اعمال نمایید.

مشتری باید از بیرون فروشگاه بتواند حدس بزند که داخل چه چیزی انتظار او را می کشد.

باید از همان ابتدا حس ارزش گذاری به مشتری منتقل شود، چرا که این حس باعث شده است که فرد به سمت طلا جذب گردد.

بهترین رنگ برای مانکن ویترین طلافروشی را تنها شما و طراح داخلی با در نظر گرفتن المان های مختلف، تعیین می کنید. بهترین رنگ برای مغازه های مختلف متفاوت خواهد بود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *