بهترین دکور برای طلافروشی

بهترین دکور برای طلافروشی

بهترین دکور برای طلافروشی را در این مطلب مورد بررسی قرار می دهیم. همان طور که می دانید، طلافروشی یکی از لوکس ترین فروشگاه ها ست که ظاهر آن تاثیر بسزایی در فروش دارد. این مورد تنها برای طلافروشی صدق نمی کند، بلکه برای تمام اصناف می توان این مهم را دریافت. این به معنای آن است که دکور و ظاهر مغازه یا فروشگاه به خوبی می تواند درصد فروش را تغییر دهد.

جهت کسب مشاوره رایگان درباره دکوراسیون داخلی طلا فروشی با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

آمار نشان می دهد که افراد در بین دو مغازه با اجناس مشابه آن مغازه ای را انتخاب می کنند که دکور و ظاهر شیک تری دارد.

به طور کلی انسان برای حفظ ارزش های خود اقدام به خرید می کند، زمانی که از فروشگاه بهتر خرید می کنیم احساس غرور بیشتری خواهیم داشت.

این احساس را در تمامی افراد می توان دید. از این رو لازم است شما به عنوان فروشنده این احساس را به خریداران خود منتقل کنید.

طراحی بهترین دکور برای طلافروشی

اکثر مشتریان این فروشگاه را معمولا خانم ها تشکیل داده اند، از این رو کار برای شما کمی سخت خواهد شد. چراکه خانم ها بیشترین توجه را به دکور و طراحی داخلی دارند.

از این رو شما باید به نکات بسیار ریز هم دقت فراوان داشته باشید تا بتوانید نظر این افراد را جذب کنید. خانم ها به ریزبینی معروفند، از این رو باید به مسائل کلی و جزئی همزمان فکر کرده باشید.

استفاده از دکوری که زرق و برق را بیشتر می کند، خانم ها را بیشتر جذب خواهد کرد. کمک گرفتن از این موارد در طراحی داخلی و دکور باعث می شود فروشتان روز به روز افزایش یابد.‌

دکوری مناسب طلا فروشی خواهد بود که بتواند با ظرافت هر چه تمام تر مشتریات بیشتری را وارد مغازه کند. شما به عنوان فروشنده در این عرصه لازم است از علم روانشناسی اطلاع داشته باشید تا بتوانید بعد از جذب با دکور، مشتری را به خریدار تبدیل کنید. این علم به شما در کنار تمام ظواهر کمک خواهد کرد تا فروشتان به اوج خود برسد. بهترین دکور برای طلافروشی به شما کمک خواهد کرد در بین رقبا بدرخشید.

بهترین دکور برای طلافروشی

امنیت طلافروشی

علاوه بر ظاهر جذاب فروشگاه طلا و جواهر باید به امنیت آن هم دقت فراوانی داشته باشید. چراکه در ایجاد ظاهر جذاب و به نمایش گذاشتن جواهرات باید بتوانید آن ها را از سرقت حفظ کنید. در غیر این صورت جز ضرر برای شما چیز دیگری باقی نخواهد ماند.

در طراحی داخلی باید امنیت اولیه که از ورود مشتری آغاز می شود، اعمال شود. بعد از آن طلاها باید به گونه ای در ویترین داخلی چیده شوند که مشتری بدون نیاز به خارج کردن طلاها بتواند آن را ببیند‌.

مورد بعدی انتخاب صحیح گاوصندوق است که باید به درستی انجام شود تا اجناس در ایمن ترین شرایط ممکن باشند و فروشنده بتواند به خوبی کار خود را انجام دهد و درگیر مسائل امنیتی نشود.

بهترین گاوصندوق طلافروشی را می توانید از مقدم مانکن بخواهید. با توجه به نیاز خود، گاوصندوق را خریداری نمایید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره دکوراسیون طلابا کارشناسان ما در ارتباط باشید

پیشخوان بهترین دکور برای طلافروشی

پیشخوان طلافروشی که مکان شروع و اتمام معامله ست باید به درستی انتخاب شود بهترین دکور برای طلافروشی نیزمند داشتن پیشخوان مناسب با دکور است.

معمولا در طلافروشی ها روی پیشخوان یا در کنار آن، دکوری مجزا دیده می شود که مشتری می توان از آن هم انتخاب داشته باشد. در صورتی که مغازه طلافروشی کوچک است، پیشخوان باید به گونه ای قرار بگیرد تا بر روی ویترین خارجی تسلط داشته باشد.

به طور کلی برای تسلط بیشتر فروشنده بر روی اجناس داخل مغازه و ویترین ها، بهتر است از سطح کمی بالاتر قرار گیرد.

مهم ترین بخش در فروش طلا، حفظ امنیت مغازه ست. ازین رو باید به تمام نقاط فروشگاه تسلط داشته باشید. در طراحی دکور به این نکته حتما توجه داشته باشید. پیشخوان طلافروشی علاوه بر این که مکانی برای معامله و اتمام فروش است، مکانی برای کنترل است. شما باید بتوانید این منطقه را به خوبی ایمن نگه دارید و از طرفی تمامی کالاهای خود دسترسی داشته باشید تا با خیال راحت به مشتری رسیدگی کنید.

ویترین بهترین دکور برای طلافروشی

دقت داشته باشید که ویترین همان برند و هویت شماست و برای داشتن بهترین دکور برای طلافروشی باید به ویترین توجه ویژه ای داشته باشید. باید بتوانید آن را به بهترین نحو به مردم معرفی کنید. فراموش نکنید که اولین قلاب را با داشتن بهترین ویترین ایجاد خواهید کرد. مردم باید با دیدن ویترین درگیر شما شوند و برای خرید ترغیب گردند. باید تمام المان ها برای زیباتر دیده شدن را به کار گیرید تا در ذهن مشتری رسوخ کنید.

ویترین خاص را می توان با طراحی جذاب ایجاد کرد، علاوه بر آن باید متریال مصرفی را هم به کار گیرید تا بهتر از رقبا به چشم آیید.

شما در ابتدا باید طرح خود را ارايه دهید تا طراحان با توجه به آن متریالی که قابلیت ساخت دارند را به شما معرفی کنند.

در این میان باید برای مشتری خود ارزش بیشتری قائل شوید و این را می توان با قرار دادن میز و چند صندلی در دکور اجرایی کرد.

در این حالت مشتری شما زمان بیشتری را برای پیدا کردن محصول مورد نظر صرف می کند که در نهایت منجر به فروش بیشتر برای شما خواهد شد.

به کار گیری ام دی اف

از بهترین متریال برای ساخت ویترین، ام دی اف است که علاوه بر قیمت مناسب به خوبی با طرح ارائه شده همخوانی پیدا کرده و می تواند به آنچه مالک طلا فروشی می خواهد نزدیک شود و در عین حال بهترین دکور برای طلافروشی را ارائه می دهد. ام دی اف به خوبی می تواند تا چندین سال کار کند بدون اینکه تغییر رنگ داشته باشد یا خرابی در آن ایجاد گردد. در صورتی که شما یک مغازه طلا فروشی کوچک یا متوسط دارید، این متریال یکی از بهترین ها برای شما است.

آینه کاری در دکور طلا فروشی

در ویترین طلافروشی طلاها به قدر کافی زرق و برق دارند که نیازی نباشد برای بیشتر شدن آن کاری کرد. اما شما با آیینه کاری می توانید این جذابیت را دو چندان کنید. آینه به خوبی رنگ و زیبایی را منعکس خواهد کرد.

علاوه بر زیبایی دو چندان از طریق آینه، مغازه های کوچک می توانند از آینه به عنوان یک ترفند برای بزرگ تر نشان دادن ویترین استفاده کنند.‌

به طور کلی وجود آینه در دکور نشان دهنده اشرافیت است و یکی از ایده ها برای داشتن بهترین دکور برای طلافروشی است.

ویترین چوبی در طلا فروشی

متریال چوبی از قدیم تا به امروز به عنوان یکی از گران‌ قیمت ترین متریال شناخته شده است. از این رو استفاده از آن در دکور طلافروشی خالی از لطف نخواهد بود.

رنگ چوب به خوبی محیط را گرم خواهد کرد و طرح آن به زیبایی هر چه تمام تر، فضا را شیک می سازد.

برای استفاده از این متریال در دکور باید از نور پردازی مناسب استفاده شود تا طلاها به خوبی دیده شوند.

بهترین دکور برای طلا فروشی

سنگ کاری بهترین دکور برای طلافروشی

سنگ یکی از متریال گران قیمت است که استفاده از آن جلای خاصی به محیط می بخشد. از این رو استفاده از سنگ در ساخت ویترین و دکور طلافروشی می تواند شما را به سمت برتر بودن در بین رقبا سوق دهد.

زمانی که شما اقدام به طراحی دکور فروشگاه می کنید باید بتوانید بهترین ها را در کنار هم قرار دهید تا زیبایی و جلال را ایجاد کنید.

سبک های مختلف در دکوراسیون طلافروشی

دکوراسیون مدرن

دکوراسیون داخلی طلا فروشی در اکثر مواقع با توجه به سلیقه صاحب مغازه اجرا می شود و در برخی موارد نظر طراح مطرح می شود. به طور کلی به منظور اجرای دکوراسیون باید ابعاد، مکان و مواردی از این دست در چگونگی طراحی دخیل هستند. دکور طلا فروشی مدرن در اکثر مواقع برای افرادی جذابیت دارد که سن کمتری دارند.

در کل این دکوراسیون به کارگیری رنگ های خنثی مانند سفید، سیاه و خاکستری می باشد.

بهترین دکور برای طلافروشی شیک

افرادی که دکوراسیون لوکس و کلاسیک را می پسندند، معمولا از این سبک استقبال خواهند کرد. چرا که این طرح با به کارگیری نورپردازی خیره کننده اجرا خواهد شد.

در این دکوراسیون، چشم بیننده پر از زرق و برق خواهد شد. در این نوع دکوراسیون شما می توانید از المان ها بسیاری برای شیک شدن استفاده کنید.

اهمیت نورپردازی در دکوراسیون طلافروشی

بهترین دکور برای طلافروشی مستلزم داشتن نور مناسب است. نورپردازی همیشه یکی از اساسی ترین موارد در طراحی داخلی بوده است. از این رو نباید از آن غافل شد. نورپردازی می تواند مراکز دید مشتری را تعیین کند، اگر شما می خواهید محصول لوکسی را به بهترین شکل عرضه کنید، لازم است در جای مناسب نورپردازی را روی آن متمرکز کنید.

از این رو نورپردازی ویترین از مهم ترین تدابیری ست که باید به آن بیندیشید.

اگر شما ویترین توکار دارید باید برای هر قفسه به تعداد محصولات با ارزش خود نور پردازی انجام دهید.

اگر به درستی از نورپردازی استفاده کنید، می توانید از تاثیرات شگرف آن بهره مند شوید.

انتخاب صحیح رنگ ویترین

رنگ ویترین را باید به گونه ای انتخاب کنید که در کنار دکوراسیون، زرق و برق طلاها گرفته نشود. بهترین رنگ برای ویترین، رنگ های تیره هستند که باعث بهتر دیده شدن طلاها می شوند.، اما بدان معنا نیست که نمی توانید از رنگ های روشن مانند سفید بهره گیرید.

رنگ های متضاد برای ویترین بهترین جواب را می دهند. با این حال نباید در استفاده از رنگ ها افراط کنید. باید از تاثیر رنگ ها به بهترین نحو استفاده کنید.

نمای طلافروشی

علاوه بر ویترین، نمای بیرونی فروشگاه باید مرتب و جذاب به نظر برسد تا بیشترین بازخورد را دریافت نمایید.

ابتدا باید تعیین کنید چه سبک طراحی میخواهید و بر اساس آن سر درد مغازه را انتخاب کنید. متریال مختلف نمای متفاوتی را یجاد می کنند، از این رو لازم است متریال مورد نظر خود را به طراح اطلاع دهید.

نمای بیرونی همراه با ویترین می تواند ظاهر فروشگاه طلافروشی را برای جذب بیشتر مشتری آماده سازد.

توجه داشته باشید که برای ساخت یک فروشگاه معتبر لازم است نمای بیرونی با دانش و طراحی روز دنیا ساخته شود. این طراحی در آینده می تواند برند شما باشد.

به منظور داشتن بهترین دکور برای طلافروشی، با طراحان مقدم مانکن در ارتباط باشید.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *