مانکن نیم سط و مدال طلا

پایه نیم ست طلا فروشی

پایه نیم ست طلا چیست و چگونه میتوان بهترین پایه را برای ویترین طلا فروشی انتخاب کرد؟

به دلیل تنوع زیورالات طلا و جواهر و علاقه بانوان به زیورالات مختلف، برخی از انها با یک ظاهر و مدل ساخته میشوند که در کنار یکدیگر یک نیم ست طلا را تشکیل میدهند و تکه‌های نیم ست طلا، به دلیل هماهنگی که با یکدیگر دارند محبوبیت و‌جایگاه ویژه ای در بین بانوان و سازندگان طلا و‌ جواهر پیدا کرده اند.
در ابتدا نیم ست های طلا بیشتر حالت دخترانه داشت اما امروزه نیم ست های طلا و جواهرات در دو دسته اسپرت و مجلسی ساخته میشوند که شامل یک گردن اویز و یا پلاک بدون زنجیر، یک جفت گوشواره، انگشتر و دستبند هستند.گاها نیم ست ها فقط دو تکه از زیورالات را شامل میشود.

اکنون با در نظر گرفتن انواع زیورالات در ویترین طلا فروشی، نوع ارائه و نمایش زیورالات بسیار مهم و حائز اهمیت شده که علاوه بر نمای کلی ویترین طلافروشی انتخاب مانکن مناسب برای ارائه و نمایش نیم ست و جواهرات در جذب و نگاه مشتری بسیار تاثیرگذار است.به همین دلیل برای هریک از تکه های جواهرات یک پایه و یا مانکن مخصوص نظیر: پایه انگشتری، مانکن مدال ، پایه گوشواره، پایه النگو دستبندی و ….طراحی شده که نحوه قرارگیری و نمایش جواهر را زیبا تر و راحت تر میکند.

 

انتخاب رنگ مانکن نیم ست جواهرات

برای انتخاب مانکن نیم ست طلا علاوه بر هماهنگی با دکوراسیون طلا فروشی باید به نوع نیم ست جواهرات نیز توجه کرد، نیم ست های طلا معمولا در رنگ های سفید و طلایی در ویترین طلا فروشی دیده میشوند که بهتر است با توجه به رنگ ویترین و رنگ طلا، مانکن نیم ست را انتخاب کرد.

انتخاب مدل مانکن نیم ست طلا

از انجا که نیم ست های طلا شامل تکه های مختلف جواهرات در یک مدل و رنگ میشود باید در انتخاب مانکن به تعداد تکه های نیم ست نیز توجه کرد گاها نیم ست ها شامل یک جفت گوشواره و گردن اویز هستند و یا نیم ست های کامل تر یک حلقه انگشتر و یک دستبند دارند، که در مانکن های طراحی شده نیم ست جواهرات جایگاه ویژه ای برای قرار گیری هر یک از تکه های طلا در نظر گرفته شده،پس در انتخاب پایه نیم ست طلا به این نکته توجه داشته باشید که مانکن ها با مدل ها و جایگاه های متفاوت برای ویترین فروشگاه خود تهیه کنید.
حال به شما پیشنهاد میکنم خیلی نگران این تنوع و انتخاب نباشید و چیدمان ویترین خود را به متخصصان گروه طراحی و دکوراسیون مقدم بسپارید و یا جهت مشاوره رایگان با متخصصان مجموعه تماس حاصل فرمایید.