دکور طلا و جواهر

پایه انگشتری

همانطور که میدانید انگشتر یکی از کوچکترین اجزای ویترین طلا فروشی است و به دلیل ثابت ماندن در حالتی که در دست قرار میگیرد، باید توسط یک نگهدارنده در معرض دید عموم قرار گیرد تا طرح و رویه ان به خوبی قابل مشاهده باشد.
اگر بخواهیم به طور تخصصی تر پایه انگشتری را شرح دهیم باید از اجزای تشکیل دهنده ان شروع کنیم که از چوب، فلز و یا پلاستیک فشرده ساخته میشود. و با یک رویه پارچه ای از جنس مخمل و یا چرم کاور میشود.

همچنین برای نگهداری انگشتر، یک فلز نگهدارنده روی سطح پایه کار گذاشته میشود که ضخامت، انعطاف پذیری و جنس فلز از موارد مهم تعیین کننده کیفیت پایه انگشتری محسوب میشود.
انتخاب بهترین پایه انگشتری از اهمیت ویژه ای برخوردار است چرا که علاوه بر نمایش طرح انگشتر در نمای کلی ویترین نیز تاثیر گذار است و نوع و تعداد ان با توجه به ابعاد ویترین و تنوع انگشترهای ویترین طلا فروشی انتخاب میشود.

پایه انگشتری طلا و جواهر

از انجا که عوامل بسیاری در انتخاب پایه انگشتری نظیر سایز، کیفیت تولید، جنس، نوع طراحی، تعداد پایه ها و … اهمیت دارد بهتر است قبل از خرید از مشاوره رایگان متخصصان این صنف بهرمند شوید.

گروه طراحی دکوراسیون طلا و جواهر مقدم  با بیش از ۱۱ سال فعالیت در زمینه طراحی و تولید انواع دکوراسیون ویترین طلا فروشی و با کادری مجرب جهت مشاوره رایگان و تخصصی آماده خدمت رسانی به شما مشتریان محترم میباشد، جهت راهنمایی و اطلاعات بیشتر میتوانید با بخش مشاوره و فروش به شماره های ۰۹۱۲۱۳۹۱۸۰۷ – ۰۹۱۲۲۶۳۳۲۹۰ تماس حاصل فرمایید.

انواع پایه انگشتری ویترین طلا فروشی

در حال حاضر پایه انگشتری های متفاوتی در بازار و ویترین طلافروشی ها به چشم میخورد که در ابعاد مختلف و اشکال متعددی میباشد. برای مثال: انگشتری مربع، انگشتری لوزی، انگشتری استوانه، انگشتری مستطيل، انگشتری حلقه ست زیبا، انگشتری ست جواهر که تمامی اینها با چرم و مخمل روکش میشود. و متریال آنها از چوب،پلی استر،پلاستیک فشرده میباشد.
پایه انگشتری طلا و جواهر در مدلهای مختلف با سینی و تکچین قابل چیدمان در ویترین طلا و جواهر میباشد. البته مدل انگشتری طلا و جواهر باید متناسب با طرح ویترین طلا و جواهر انتخاب شود که در زیبایی دکور طلا و جواهر تاًثیر زیادی دارد.

برای مثال اگر دکور طلا و جواهر به صورت آبشاری طراحی شده باشد بهتر است در سینی انگشتر چیدمان شود و اگر طرح ویترین طلا و جواهر تکچین است انگشتری تک استفاده شود.
به این نکته نیز توجه داشته باشید که کیفیت روکش پایه ها و مانکن های طلا و جواهر خیلی مهم است و در زیبایی ویترین نقش بسزایی دارد.

همچنین میتوانید توضیحات تکمیلی از مراحل سفارش دکوراسیون طلا و جواهر را مطالعه کنید.